Yurtta kalıyorum temizlik konusunda şikayetçiyim yardım edin nolur?

Yurtta kalıyorum dört kişilik odada son sınıfım. Diğer kızlar 4 - 2 - 1. Sınıf. Ya banyodan cıkıyolar delikten saçlarını almıyorlar lavaboda saç tarıyorlar bazen kıllı görüyorum oda da iki tane çöp kutlusu var agzına kadar doluyo taşıyo ben boşaltıyorum her seferinde. Komodinlernin üzeri cok dağınık. Saç düzleştiriciyi bitki çayları meyve kağıtlar vs kaç kez dedim düzgün tutalım odayı anlamıyolar haftada bir temizlik yapılıyor sadece diğer günler süpürülmüyor bile.
Sizin oda da böylemi ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
1ay Gncl
1ay Asdjfjf

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Valla geçen sene 4 kişilik oda da kalıyordum. 4 kişi dememe bakma gün içinde ortalama 10 kişi oluyodu. Ama biz bile bu kadar pis değildik. Kızlar erkeklerden çok daha pis ona eminim. şu an tek kişilikteyim gene temiz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef öyle ya erkeklerin cogu da kızları temiz sanar. Leşler resmen.

En İyi Kız Görüşü

• Konuşcaksın böyle olmaz diyeceksin. Çöp kutusu konusu için de kendin ayrı çöp kutusu kullan bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bişey yok küçücük odaya kaç tane çöp kurusu alcaz. Ayrıca mesele o degil. Dağ gibi çöpün odaya yıgılması

• 1ay

Bak cok aşırı titiz biri degilim ama bunlar her ortalama insanın yapması gereken işler.
      pis ortamlara gelemiyorum sabrım taşıyor

• 1ay

Haklısın kolay değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Şikayetçi olmamalısın bu konuda.

0|0
    1|0
  • Saçınızı başınızı yolarım sizin de tırssınlar :D

0|0
    1|0
    • 1ay

Evet ilkokul cocugu zaten hepsi. Haklısın.

• 1ay

Ortam paylaşım alanlarında ne şekilde davranacaklarını bilmiyorlarsa ilk okul çocuğundan bile beterlerdir, ki uyardığını söylüyorsun..
      Peki "yardım edin ne olur" demişsin, nasıl yardım edebiliriz sana, temizliğe yardıma mı gelelim, ne yapabiliriz mesela senin için?

• Ya oyle kabullencen ya da bir arkads bulum ewe cikican baska care yok ayri ewde turmak biliyosun baya pahliya mal olur

0|0
    0|0
  • bizim oda öyle değildi full tertemizdi :)

0|0
    0|0
  • kykmı

0|0
    0|0
  • bizim oda öyle değil ikimizde temiziz

0|0
    0|0
  • oooo olmaz ki yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0