Yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar merhaba, benim saçlarımın ön kısımları çok çabuk kopuyor, hatta açıldı denebilir.. ben başörtülüyüm, saçımı toplamak için normal lastik toka dışında saçma sapan topuz tokaları filanda kullanmıyorum.. ama saçımı topladığımda saç diplerim acıyor geriliyor.. bone taksan ayrı bir dert , takmasan örtü durmuyor.. ne yapacağımı şaşırdım..
ve de yüzüme ve ellerime kapalı ortamlarda , veya bazen hiç bir sebep yokken ateş basıyor, yüzüm kızarıyor, şişiyor yanıyor resmen.. bununla ilgili dr lada görüşmüştüm.. ve yakında iş hayatına giriş yapıcam.. Hatta akademik kariyer bile düşünüyorum..

yani bu kadar yoğun tempoda başörtümle çok rahatsız olacağımı biliyorum.. bu durumlar beni çok ekiliyor.. örtüyü çıkarmayı düşünüyorum.. ama kıyafetlerimle aynı tesettürümü devam etmek istiyorum...

Ayrıca herşeyden öte 3 yıldır tesettürlüyüm ama ev hanımıydım.. şimdi birden keyfi açılmış gibi algılanmaktan da çekiniyorum.. eşimle istişare ettik, o benim ne yaşadığımı bildiği için sorun değil rahat olacaksan öyle ol diyor.. ama ben çekiniyorum..

lütfen saçma sapan yorumlarınızla gelmeyin..( tesettürlüyken boyalı dar pantolonlu bir karış topuklu ,, süslümanlardan değildim..) inanarak isteyerek tesettüre girdim.. ve hala öyle..
Sizce çevrenin vereceği tepkilerden neden bu kadar çekiniyorum..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bir de KS ile istişare edin.
    Ama süslümanları da aranıza katmayın.

0|0
    0|0
  • Çekingen olmanı değiştiremezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.