ANNEM BENİ İNTİHARA SÜRÜKLÜYOR?

Ne sorsam sürekli ters cevap vermeler, orusbu, serefsiz gibi gormeler. Halbuki ortada hiçbir sey yok. Anne sevgisi goremiyorum. Ben de çok sinirli olduğumdan artık bir gün dayanamayıp intihar edeceğim herhalde. Sanki kendi çocuğu değilmişim gibi, surekli el havada vurmaya hazır olmak. Aile yanında götü yemiyor tek kalınca agzına geleni say. Neden böyle davranıyor? Ne yapmalıyım?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni durum benim kiz arkadaşimda da vardi bende de benzer sıkıntılar vardi ancak birbirimize aşık olduk ve ailemizden önce birbirimiz için yaşar olduk şu an yil sayiyoruz 3-4 yil sonra evleneceğiz inş. Yani sana diyeceğim mutlaka birgün sana anne sevgisini aratmayacak birisi çikacak karşina

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsallah. Mutluluklar :)

En İyi Kız Görüşü

• Takılmamaya çalış lütfen, intihar edicende nolucak çözümmü. İnan ne acılar çeken gençler var. Beterini düşün anneni doktora gitmeye ikna et. .

0|0
    0|0
    • 1ay

Malesef herkesin herkesten AFİ derdi var. Anlattığım kadar iyi değil yaşayınca cehennem gibi.

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç muattap olma sende onu takma ya da bir psikologa götür belki kötü bir durumu vardır

0|0
    0|0
  • babana söyle ya da evlen git istiyo bekli sana bakmak zoruna gidiyo artik.. vardır senle alakalı kendince sıkıntısı

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha okulum bitmeden ne evlenmesi? ilerde bana muhtaç kalabilecek bir insan bana nasıl böyle davranabilir ki?

• 1ay

Evet 3 kardeşiz ve ben en buyukleriyim. Hayır kardeşlerime davrandığı gibi davranmıyor. Aynı davransaydı Şu an burda care aramazdım. Yok ben onlardan 1 kuruş para almam babaannem ve dedem benim anne babam gibi. Annem dışında herkesin gözünde en degerli benimdir ama annem dışında iste...

• 1ay

anladım.. böyle olunca sıkıntılı bir durum olmaz inşallah ilerde hayatinda.. senin gibi bir kızı seviyordum. gectigimiz senede anne babasi ile degin baba anne anne dedesi ile falan büyümüş hep. kız pek ailesini sevmezdi.. bunlar hep geçmişte büyük sağlık ve kişilik sorununa sebeb olmuş.. senin okulun varsa oku sabir et o zaman

• Saçmalama ya her ailede olur. Kafana takma ya annen baban hiç olmasaydı. Emin ol daha çok özlerdin bunlardı.

0|0
    0|0
  • annenin psikolojik sıkıntısı var diye tahmin ediyorum. küçükken sevgisiz büyümüşse bu gayet normal

0|0
    0|0
  • Babandan nefret ettiği için öyle yapıyordur. Babanı seviyor olsa senide severdi.

0|0
    0|0
  • bendede oluyor müzik dinliyorum boşver bizim aile sizden dahada beter

0|0
    0|0
  • Yapma de

0|0
    0|0
  • günah günah

0|0
    0|0
  • Benim Annem babamda ayrı bende çok şeyler yaşadım bu yüzden seni çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol neden öyle daveanıo peki derdi ne

0|0
    0|0
    • 1ay

ah bende bilsem.

• 1ay

Deme öyle madem öyle sende takma onunozman iadedini yap madem seni svmıo istemıo sende dileşdibi yp inthr etme olur mu

• 1ay

Tm mı

• Rahatsız belliki

0|0
    0|0
  • annenin psikolojik problemleri var babanı yanına al onunla konusun

0|0
    0|0
  • Babana söyle annenle ilgilensin..

0|0
    0|0
    • 1ay

Yeterince ilgilendiğini goruyorum zaten.

• 1ay

Çarem bitseydi şu an burda care arıyor durumunda degil kefene sarılı olurdum.

• 1ay

Dışarı çık biraz arkadlarınla takıl odana çekil ve en önemlisi annene yardımcı olmaya çalış her konuda o zaman farkı goreceksın tamam benden bu kadar byyy

• aile yanında demişsin baban varsa eğer ya da yemediği herkimse sürekli onlara işlemelisin cinnet haliyle değil ama ağlaya sızlaya sistemli şekilde ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sabr etmelisinn sonucta annen..

0|0
    0|0
    • 1ay

Anne gibi davransa keske..

• Yapacak hiçbiir şey yok meslek edin çık git

0|0
    0|0
  • Değmez kuzum eğer öyle bir annen varsa ona nasıl biri olduğunu göster olgun ve akıllı davran

0|0
    0|0
  • Sorunları var herlade anlamak lazım

0|0
    0|0
  • Tek yapabileceğin okuyup kendini kurtarıp yanından gitmek.

0|0
    0|0
  • evden kaç

0|0
    0|0
  • Yahu anan o senin bak sana desin eyvallah de bişi deme ama o seni çok seviyor sevmese bu gün burada olmazdın

0|0
    0|0
    • 1ay

Sevgisi olsaydı gösterirdi be

• 1ay

Tabi ki haklısın ama benim anneannem de anneme öyle davranırmış daha kötü hemde demirli falan ama o kadar pişman ki ağlıyor annemi çok seviyor sadece duygularını belli etmekten kaçınıyormuş bence bunu oku bir daha düşün intihar konusuna gelince Cehenneme bilet kazanırsın diyim

• 1ay

Ve sanırım 18 yaşını geçmişsin ve erkeksin sevdiceğim yoksa oradan taşın git yabancı ülkelere tabi Yeni sayfa açmak istiyorsan çünkü annen seni Türkiye'de bulur

Yükleniyor...