Erkekler, Beyler sizden 2 yas buyuk bir kadin sizi sevse rahatsiz olurmusunuz?

Sanki büyük olmayı ben istedim 😔😞😞ben 4 Nisan 1998 o 5 Nisan 2000 de dogdu 😞😞
Neymis efendim ondan buyukmusum neden bukadar abartıyor 😞sanki bennistedim büyük olmasyi sanki 10 yas varmış gibi davranıyor 😞
Hem yuzudendebben kucuk duruyom ondandan kisayim nedenbboyle yapiyo onu cok seviyorum ona olan sevgime ihanet etmeek icin erkeklerle bile konuşmuyorum😞😞😞😞

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Ya saçma sapan konuşma beee o daha çocuk 2000 liler doğdunu diye merak ediyordum bende bak doğmuşlar demek ki.. Kardeşim bunu büyütme. Çocuk daha o idrak edemez doğru düzgün. Yeni ergen olmaya çalışıyor bence ondan uzak durman en iyisi. Biraz boş anına denk geldiyse eğer o yüzden yazdın kesin bu soruyu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• o daha ergenin. kafası bunları almıyor. mesela o 18 sen de 20 olsan bunu kabul ederdi. büyümesi lazım

0|1
    0|0
  • Yaşlarınız daha küçük. Fakat normal bir ilişkide senin 2 yaş büyük olman sorun teşkil etmezdi. Ama sen 18 karşıdaki zaten 16 . O çocuğun daha kafa yapısı tam oturmamıştır. En azından bir 2,5-3 sene daha yaş alması lâzım bana göre. Vaktiyle birkaç kendimden 1-3 yaş arası büyük sevgililer oldu ama. 16 yaşımda da değildim :)

0|0
    0|0
  • olum 2000 liyle ne işin var senin =D sen ah o msn günleri neydi be diycen çocuk ah be facebook neydi diycek o kaddar zıtsınız 20 yaşının yukarısında olsanız fark yok kabul ama biriniz üniversite çağı biriniz lise 3 çok fark var

0|0
    0|0
  • O 16 yasinda sen 18 heralde olmaz daha cocuk o ve sende cocuksun bana göre daha hayatta öğreneceginiz seyler var amaa erkegin kizdan büyük olmasi en makbül olanıdır.

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • olabilirim

0|0
    0|0
  • olmam niye olim benden buyuk sevgilim oldu ayrica bende 4 Nisan dogumluyum koc lar biraz degisik insanlardr ☺

0|0
    0|0
  • Ikinizde ergensiniz bu 16 yasinda cocugami asiliyon

0|0
    0|0
  • 40 a kadar yolu var 😏

0|0
    0|0
  • o seni sevmiyorsa ihanet edilmeyi hak ediyor demektir :p

0|0
    0|0
  • hayir onemsiz bence

0|0
    0|0
  • 2k lının efsane aşkı :ASDÇASÇDQÖ

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım 21 yaşındayken 33 yaşında Milf sevgilim vardı. Kısa bir süre sürdü yol verdi bana.

0|0
    0|0
  • Sevgi saygi anlayis onemli olan. Yaşi sıkinti etmem
    Sevdigim kiz benden 1 yas buyuktu

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Olmam.

0|0
    0|0