Akrabalarından nefret eden var mı?

Benim gibi olan kaç kişi var? Neden mi nefret ediyorum? Çünkü hepsi çıkarcı, birbirlerinin açıklarını arıyor. Hiç birine güven olmuyor. Yüzlerine bile bakmıyorum.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın olabiliyor öyle insanlar misal benim halamın oğlu adam öğretmen yaz tatillerinde bize geliyo iki hafta yatılı kalmaya. Sabah evden çıkar akşam eve gelir otel sanki😂. Ve sene boyunca hiç arayıp sormaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinden değil ama bazıları aşırı çıkarcı o yüzden sevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen. Bazen o kadar sinir ediyolar kii

0|0
    0|0
  • sadece baba tarafını sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Evet bazıları

0|0
    0|0
  • bennn hemde hepsinden

0|0
    0|0
  • Akrabalarım kalabalık her yerden biri cıkıyo ben senin amcanım ben babanın bilmem nesiyim.. uzak dursunlar mümkünse hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ayn bnde sevmiyorum özelikle baba tarafından iç hoşlanmıyorum ama akraba ne yapıcaksın

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de baba tarafını sevmiyorum. Bazen düşünüyorum %100 ermeni kanı karışmış diye. Yaşadığım şehir de buna uygun zaten.

• 1ay

Biz İstanbuldayız onlar Samsun'da ist da 1-2 akraba var sacece oraya hiç gitmek istemiyorum ddikodu falan

• Evet bende.

0|0
    0|0
  • bazılarından

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Ben 😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsiyle aram iyidir kime ne kadar yaklaşacagımı çözdüm hepsini oldugu gibi kabullendim. Yaptıkları etkılemiyor. Lan buda soylenırmı arkamdan olaylarını geçtim artık.

0|0
    0|0
  • Aynen bende nefret ediyorum kaç
    Senedir çoğuyla görüşmem

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bazılarından evet.

0|0
    0|0