Kedi kuyruğuyla sokağa çıktım ama başıma gelenler yüzünden çok rahatsızım?

Ben japonyada yaşıyorum ama bu sene turkiye ye geldim sevgilimle beraber sevgilimde japon
Neko kedi kuyruğu tasmasi perugu kulaklarına kadar herşeyim vardı sonra (bununla ilgili bir soru sormuştum sokağa çıksam ne olur diye ) etek giymistim altinda siyah dize kadar pon ponlu corap ustunede tisort sevgilimde tavşan kulağı falan filan onları taktı ve dışarı çıktık daha otel kapısından çıkarken başladı herşey sanki ayıp bişey yapiyomusz gibi baktılar sevgilim su almaya gittiginde bir tane adam benle fotoğraf çekti ve bakışları cidden çok moralimi bozdu ve şu zeytinburnu denilen yer beni öldürdü annemin bir tanidiginin evine gidiyordum ve arabam bozuldu bende orda durdum annem gelene kadar biraz geziyim dedim ve insanların bakış acisinia dayanamadım arabaya geri döndüm
Bu kıyafetler olmadan dışarı çıkamıyorum bu yuzden evde oturmak zorundayım

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya zeytinburnunda normal gezmek bile mesele. ne kedi kuyruğu ve ponponu. normal şeyler al. japonyaya dönmeye bak.

0|0
    0|0
    • 1ay

İlk uçakla dönmeyi planlıyorum

En İyi Kız Görüşü

• canım burası türkiye
    gözüyle yerler bitirirler kendini öyle iğrenç birşey hissedersin ki bir an naptım lan ben? ayıp biseymi yaptım dersin.
    zamanla bunun baskısı altına girerek kendinde hata arayıp daha usluplu giyinmeyi öğrenirsin
    ama nafile sapık abazalar bakacak birşey illaki bulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adamin Kedilere fobisi vardır bak dikkati ol miyavlamasin sana 😃😃

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin kimyası bozuldu artık. Eskisi gibi modern insanlar kalmadı maalesef. Japonya'da yaşamak en güzeli.

0|0
    0|0
  • Oy kuyamam sana bak keyfone onsanların ne dusundugune ne soyledığıne bakarak hayatını surduremezsın bak keyfıne!

0|0
    0|0
  • Günaydın arkadaşım

0|0
    0|0
  • Kıyafet nasıl bir şey?

0|0
    0|0
  • Troll için teşekkürler iyi günler

1|0
    0|0
  • Hadi zktir git başka yerde kafa bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye de böyle. kıza bakarlar. kızı döverler. kızı yargılarlar. sonrada dinin arkasına sığınıp haklı olduklarını sanarlar. yazık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...