Kapat

Bu ülke de yaşamaktan çok mutlu olan var mi?

Geçen günlerde bisikletimi caldilar. Eskiden kapımız hep açık dururdu gece kondumuzda. Şimdi neden böyle? Gelistigimiz için mi?

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar milliyetci cvplar vercektir bayrak vatan falan diycektir ama herhangi bir kuyruga girseler bole devletn derler... sonra mali calinsa nerde bu devlet derler derlerde derler ama simdi sen buraya yorum atmisin tum miliytciler ortaya cikip vatan millet der oyuzden bisey demiyorum bu ulkede bir kisi haric herkes mutsuz kimse kimseyi kandrmasn neyse sanada gecms olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Durmak yok, çalmaya devam.

0|1
    0|0
  • teröristten milletvekili olunan , karakolların karşı sokaklarında uyuşturucu satılınan , 23 24 yaşına kadar tüketici yaşadığın, eğer cidden güzel bir bölüm okumadıysan bu yaştan sonra da kimlik bunalımı yaşadığın , halkı değil müşterisi olduğun bu ülkeden mutlu olan varsa bırak uyandırma bari o mutlu kalsın :)

0|1
    0|0
  • Geçmişte de böyleydi gelişmekle alakası yok genetik herşey 😁

0|1
    0|0
  • Yaşıyomuyuzki

1|0
    0|0
  • Babadan oğula geçer diye bir laf var 14 senedir

0|1
    0|0
  • başka bayrağın altında yasamam böyle zengin bir ülkemiz miletimiz vatanimiz varken. hırsızlığın olmadığı tek ülke yok.

0|0
    0|0
  • benimde 10 sene öncesine kadar kaç tane bisikletim çalındı

0|0
    0|0
  • Hırsizligin olmadığı yermi var ben başka ülkede yaşayamam.. Ana gibi yar Türkiye gibi diyar yokk!!

0|0
    0|0
  • Bu memlekette hırsızı potansiyeli bürokrat ve siyasetçilerden başlıyor duzelmez o yüzden

1|0
    0|0
  • mutlu olmayan Biplersin gitsin

0|0
    0|0
  • ben iyiki burdayim cokta mutluyum iyiki Turk um

0|0
    0|0
  • Ben mutluyum

0|0
    0|0
  • İmam koy verirse cemaat ne yapsa yeridir. Önce baştakilere baktığında, imam cemaat sözü hasıl oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...