Sizce de kalplerinde yaralar olan, yalnız insanların mekanı değil mi burası?

Siz neden buradasınız? Günün yorgunluğu atmak için mi yoksa cidden soru sorarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için mi ya da çok yalnız hissettiğiniz burda bir nebze de olsa bu yalnızlığınızı unuttuğunuz için mi neden?

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• beynimin içi ıssız karanlık yosun tutmuş bazı odalarin kapıları gicirdiyor yankılaniyor kafamin içinde... 😢😢😢

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• valla can sikintisi

1|0
    0|0
  • Güzel tarif etmissin 😢😢

1|0
    0|0
  • Evet tamda bunun icin ve sevdiğim kişinin yaşadığından emin olmak istiyorum. Biliyorum çok gec biz olmak için ama. Onun yaşadığına bile seviniyorum ki inşallah iyidir. Ve gercekten çok seviyorum hayatımda hep birileri vardi. Ona mesaj yazardim tutamazdim kendimi. Face görüldü. Yazısını görünce bile oh hala var o hayatta demişliğim cok oldu. Niyeti ciddi değilmiş eğer olsaydi zaten kimsenin bana yaklaşmasina izin vermezdi. Yinede herşeye herkese rağmen onu seviyorum...

0|0
    0|0
  • Ortaya karisik

1|0
    0|0
  • Cok dogru bir tespitte bulunmussun.

1|0
    0|0
  • Heee ölüyorum yalnızlıktan gel kurtar beni bu umutsuzluk kuyusundan aşka hasret yüreğimle sana bağlanayım hayallerimi yıkma beni benden alsan yeter gözlerime bakma utanırım gülesim gelir 😂

0|0
    0|0
  • Yalnızlık 😊

1|0
    0|0
  • yoo niye öyle olsun :D tamam ben öyle olabilirimde burası onlar için degil

0|0
    0|0
  • ben bir kaç yıldır gece girmeye alıştım ondan başka bir nedeni yok, gündüz çok bebe oluyo sarmıyo.

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı sadece mekan falan olarak düşünmüyorum ben. umursayacagın sey kalmayınca umursamaz oluorsun böyle sitelere sarıyorsun işte

0|0
    0|0
  • Ergen tayfası hariç haklı olabilirsin

0|0
    0|0
  • farkedermi

0|0
    0|0
  • okadar haklısın ki

1|0
    0|0
  • Yalnızlık , sorularım , vakit öldürmek vs vs vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de öyle. Bazıları gamsız gibi görünmeye çalışsa da derinlerdır vardır yaraları

1|0
    0|0
  • Hislerime tercüman oldun

1|0
    0|0
  • Can sıkıntısı.

1|0
    0|0
  • Eğlenmek için.

0|0
    0|0
  • Alakası Yok erkek olarak tam bir sapıkların yeri ama kız olarak haklı olabilirsin affaddss

0|0
    0|0
  • Değil ben gayet gırgırına takılıyorum xd

0|0
    0|0
Yükleniyor...