Neden böyle dedi?

Bir çocuk vardı çocuk benden hoşlanıyo du ama ben ondan hoslanmiyodum. Bir arkadaşımda bana dediki o çocuğu yanında gezdirme havan söner filan dedi. Bende sakasina şey dedim arkadaşıma bir havamiz var tabi dedim güldüm. Ama tamamen sakasina ydi şaka yaptığımı oda çok iyi biliyordu. Cünkü ben öyle havalıyim diyip kendimi ovcek biri asla değilim. Ben bir havamiz var diyince arkadaşım şey dedi ehhh yani filan diye kucumsedi. Bende dedimki sen neden böyle diyosun sanki sen çok havalısin güzelsin de dedim. Oda dediki yanlış anladın öyle demek istemedim dedi. Ben de dedimki bir havamiz var lafını sakasina dedim. Oda bilmiyodum sakasina olduğunu dedi. Yani kötü laf etti bu kızın düşüncesi nedir sizce neden böyle bir kucumsedi beni. En yakın arkadasim birde çok kırıldım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• doğru cevap E şıkkı kiskançlik

1|0
    0|0
    • 1ay

Ağzından kaçırdı. Normalde hiç yapmazdi kaç senedir ill defa yaptı

• 1ay

Doğru diyosun😊😊

• 9gün

tesekurler :)

En İyi Kız Görüşü

• Amann ne saçma dertler bunlar böyle. Bence sorun kızda değil sende. Senin için kötü demekki. Arkadaşım bana böyle bir şey dediğinde bende gayet kucumser gibi yapıp eh yaaniii derim takilirim yani. Bu kadar ciddiye almayın bazı şeyleri

0|1
    0|0
    • 1ay

Ha bir de. " O çocuğu yanında gezdirme havan Söner " diyen insandan arkadaş olmaz. Hatta onu diyen önce bir insan olsun

• 1ay

O kadar zalimsin yani pişman olduğuna göre😂😂😂 iyi kız aferin bu erkekler hak ediyor

• 1ay

Mesaj atmadim ben sana hiç

Erkekler Ne Diyor 3

• senden hoşlanan kişiye acıdım

1|0
    1|0
    • 1ay

En içki an hoslanmadigim için reddettim. ÇOCUK gurur yaptı ve bana etmediği küfür hakaret kalmadı. O çocukla her türlü alay da ederim kimse kusura bakmasin g*rizekalini n teki

• 1ay

güzel 3 ünüzde birbirinizi bulmusunuz sorun yok

• 1ay

3 umiz değil yalnız. Çocuk arkadaşımı tanımıyor

• Kiz kizi sevmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl yani anlatirmisin. Kac senelik arkadaş ilk defa küçümseme ye kalktı soğudum

• 1ay

İşte bunu arkadaşınıza anlatın.. bianlik kıskançlık yapmış ama genel olarak kız ilişkileri samimi olmaz kırılgandır.

• 1ay

Kiz ilişkileri cidden yalan. Ben çok saf biriyim beni kiskanan olsa bile goremiyorum. Anlayamiyorum. Gözümü açmak istiyorum. Onlar niyetini göstermediği sürece ben anlayamam. Insanlari anlamak istiyorum bu nasıl olur biliyormusun

• Kıskanç 😉

0|0
    0|0
    • 1ay

Ağzından kaçırdı. Ama o kıskançlık yapamaz yani hiç sanmıyorum. Nasıl olur ya böyle şey mümkün değil

• 1ay

Ya aslında pek takan biri değilim bu ara fazla olay oldu üzerime geldiler ondan böyle oldu. Ama yakın arkadasinda cevap olarak ehhh yani demesi şaşırtıcı. Kendisi güzel biti değil havalı da değil. Çok simarttim kendini bir halt sandı

• 1ay

Anladım ☺

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne diyon çocuk

0|0
    0|0
    • 1ay

Okumadiysan cevap yazma. Merak ettim sordum

• Seni bitirmiş gözünde

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl yani

• 1ay

Ben ona hic bişey yapmadım hiç bir zaman arkasından konusmadim hep sevdik onu nasıl gözünde bitirsin ki

Yükleniyor...