Aşk evliliği mi mantık evliliği mi?

Biriyle evlenip aynı evde yaşamak için gerekli olan aşk mi mantık mı sorusunun cevabını uzun süredir veremiyordum kendime . Sağlıklı kafayla düşündüğümde ise aşk olduğuna karar verdim. Bir ömür mantık üzerine kurulan bir evlilikten pişmanlık duyabilirim çünkü. Çocuklarının aşık olduğun adamdan olma ihtimali bile güzel düşündüğünde. Yoksa sırf beni iyi yaşatacak düşüncesi ve kafamız uyuyor diye biriyle evlenemem 😐

Sizce aşk evliliğimi mantık evliliği mi?

Güncellemeler:
1ay Ks bu resmi bu konuya nasil yakistiripta eklediniz hayret doğrusu

0|1
29|47

En İyi Erkek Görüşü

• aşk evliliklerinde karşı tarafı gözümüzde çok büyütürüz yere göğe sığdıramayız aynı çatı altına girince de bu neymiş böyle deriz ve hayal kırıklığı yaşarız. Ama mantık evliliğinde zaten senin için sıfırdır sadece hoşlanmak yeterlidir ve aynı çatı altında onu her şeyiyle tanıdığında inan ki aşk evliliklerinin hepsinde daha güçlü ve yıkılmaz oluyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de olmalı fakat mantık daha ağır basmalı aşk zaten büyür zamanla veya sevgi de öyle fakat büyük aşkla evlenince sonu biraz hüsran oluyor karşı tarafın sevgiliyken yaptıklarını pek görmüyorsun aşkından dolayı. Fakat evlenince de sıkılmaya başlıyorsun bu huyları falan sıkıyor seni. Aşkın gözü kördür kişiyi pek tanıyamıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• görücü usulu ^^

1|0
    0|0
  • aşk olmadan evlilik olmaz bence ya

1|0
    0|0
  • Güzel düşünmüşsünüz aşk olmalı

1|0
    0|0
  • Aşk evliliği..

Sokmalı koymalı, bol gürültülü-kavgalı, köpek gibi sevişip, sömürür gibi yiyişmeli.
    Orda burda rezil kepaze olmalı. Mutluluktan camları açıp sokağa doğru bağırmalı-çağırmalı..

Onunla..

1|0
    1|0
  • Mantık.

0|0
    0|0
  • öncelıgım aşk tabikide. ama gelıp gecıcı asklardansa mantık evlılıgı daha ıyıdır

0|0
    0|0
  • benim durum biraz karışık anlatamam yani keşke diğer seceneklerede izin verseydin... herneyse.. insan sevmeli sevmeyipte para pul var diye evlenmemeli...

0|0
    0|0
  • o resim ne ya?
    güncellemeye bakılırsa sen koymamışsın onu
    artık kim koyduysa bende ona koyayım ya midem bulandı burda :(
    ayrıca resmi yapan kişiyede ona photoshop öğretenede koyayım

0|0
    0|0
  • Kız evlilikten pişman olurum filan diyor, ks ayağını yıkatan adam fotosu koymuş. Alkol var mı ks

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • aşık olmadan evlenmem..

0|0
    0|0
  • mantık varsa evlilik yoktur.

0|0
    0|0
  • 😊 her ikiside olmalı evlilik bu mükemmel olmalı

0|0
    0|0
  • Aşk olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • şu ana kadar mantık evliliği yapan arkadaşlarım, pek de memnun değiller. çünkü sürekli tartışmalar çıkıyor. o yuzden tavsiye ediyor, severek evlenin diye.

0|0
    0|0
  • aşk olursa mutlu olursun kusurları görmez insanın gözü
    mantık ta para olur bir birini sevmezsin ufak şeyde kavga edersin

0|0
    0|0
  • Aşkın gözü kördür. Aşık olurken mantık çevçevesini kapatmadıysa er kişi aşkında zaten sorun yaşamayacaktır. Ve aşık olduğu kişi ile evlenecektir.

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • Aşık olmadığım kızı öpemem bile ne evliliği

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasin

0|0
    0|0
  • mantikli insan evlenmez...

0|0
    0|0
  • Evlenmeyeceğim bekarlarin sultanı olacağım

1|0
    0|0
  • Kuskusuz ask evliligi

0|0
    0|0
  • hic biri

0|0
    0|0
  • Evlenmek gibi bir düşüncem olsaydı sevgi evliliği olurdu.

0|0
    0|0
  • Tamamen mantık mantıklı bir evlilik olursa iki tarafında mutlu eden zaten gerisi gelir çirkin olsada önemli değil 😂

0|0
    0|0
  • Mantik

0|0
    0|0
  • bu resmi gördükten sonra tövbe edip hacca gidecem :D hayatımı hayır işleri için devam ettirecem ;P

0|0
    0|0
  • ilk önce aşk sonra mantığa dönüyor zaten

0|0
    0|0
  • Mantık evliliği mi olur mantıklo olan evlenmemek!! Evlilik dediğin sevipde olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 28

• Mantik evlili tabikide.
    Ask gelir gecer ama neden evlendigini bilirsen ve onun île nicin kalmak istedigini bilirsen o evlilik daha da uzun surer.

0|0
    0|0
  • Aşk evliliği 😂

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir insan evlenmez zaten

0|0
    0|0
  • Aşk, mantık birlikte olursa ne güzel. Ama sadece mantıkla az sevgiyle, evlilik yapılmaz. Sevmediğin insanın herşeyi batar gözüne, ama sevdiğin insanın çoğu kusurunu görmezden gelirsin

0|0
    0|0
  • Mantıklı aşk evliliği

0|0
    0|0
  • O foto ne ole ya 😂😂😂ahahah 😄

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir aşk evliliği buldun mu yakışıklı zengin karakterli birini hemen aşık olacaksın 😉😉

0|0
    0|0
  • Evlilik hakkında yorum yapamam bilmiyorum hiç evlenmedim ama ilk tanismadaki heyecanlar ve o ilk zamanlar en güzeli. Sonrasi sıkıcı hep flört tadında evlilik mümkünse ask ya da mantık fark etmez ;)

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir aşk evliliği.

0|0
    0|0
  • Mantık tabiki

0|1
    0|0
  • Mantk

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • 50 50

0|0
    0|0
  • bu saatden sonra bende artik Mantik evliligi isterim... ask Sevgi evliligi yok

0|0
    0|0
  • Mantık tabiki

0|0
    0|0
  • Boşanmaların temel sebebi evliliktir

0|0
    0|0
  • ben kova kadiniyim mantik olmadan asla

0|0
    0|0
  • Aşkk

0|0
    0|0
  • İkisi de olacak

0|0
    0|0
  • Aşkk

0|0
    0|0
  • mantık

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım mantık evliliği yaptı. Fakat mutlu değil. O yuzden tavsiye etmiyor.

0|0
    0|0
  • mantık evliliği.

0|0
    0|0
  • Mantık

0|0
    0|0
  • Ne tamamen ask ne de tamamen mantik ortasi olsun shopa cok guldum bu arada 😂

0|0
    0|0
  • Aşk evliliği olsun

0|0
    0|0
  • her ikiside olmalı bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...