Kürtler hakkındaki düşünceleriniz neler? Bakış açınız nasıl? Ve ben neden böyle ajdar gibi biriyim sizce? Detay?

Ben ülkücü, mhpli olmayan laik bir gerçek Türk milliyetçisiyim. Türkçülere sempatim vardır her zaman. Aslen malatya Darendeli doğma büyüme adanalı safkan bembeyaz tenli bir Türküm. Tüm dünya bir olsa benim kadar antikürytcü olamazdı. Ama ben kürt kızlarını, kürt kadınlarını çok beğenen biriyim genel olarak yaa. Kürt kızları kürt kadınları güzel hoş bana göre. Lakin azılı bir antikurytçuyümde. Türkiyedeki tüm güçler bende olsa erbil başta olmak üzere suriyenin kuzeyini o sözde rojava denilen yeri Türk topraklarına katardım. Yinede enderde olsa konuştuğum sevdiğim eser miktarda kurytler oldu. kürt bebeği sevdim mesela. d. d. Kürtlere tek bir şu bakış açım değişti. Genelleme yapmıyorum artık. Ama yinede kurytlerin yüzde en az 85 inde bir kanında bozykluk var.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaslar irk ayirt etmeyin insan insandir. Kardes gbi yasamayi bilmedigimiz surece huzura kavusamayiz ve savaslar asla bitmez saygi cercevesinde birlkte yasamayi øgrenmeliyiz :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vatana millete bağlı olanları başım gözüm üstüne. Var mı öyleleri var. İki tanesisini yakından tanıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türkiye Vatandaşı olan herkes Türktür. Ve vatanına ihanet etmediği sürece insanlara karşı olumsuz bir bakış açım oluşmaz.

0|0
    0|1
  • Ne olduğunu kendinde bilmiyorsun

1|1
    0|0
  • Hiçbirini sevmem

0|0
    1|0
  • Kürtleri sevmiyorum.
    Sırf bu yorum etik olsun diye sadece sevmiyorum demekle kaldım.

0|0
    1|0
  • Sevmiyorum. 👽

0|0
    1|0
  • Kürtler pkklı olmadıkça sorun yok. Bu ülkeye zarar veren her kim olursa acımak vatana ihanettir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende Malatyalı Bir Kürdüm ne Kürtlerin neden Türklerin kanlarında bir bozukluk vardır. Kanı bozuk olan senin gibi it sütü emmiş ırkçı kafatasçı beyindir. Bembeyaz tenli Türkmüş , şu ırkçılığa bak. İT HERİF

Allah azze ve celle senin gibi bölücülere , hainlere , laik gerici kafalara fırsat vermesin.

0|0
    0|1
  • bizde bayılmıyoruz eyw da senden bir bok olmaz safkan beyaz tenli? TÜRK? kim diyor sen türksün diye ailenin etnik geçmişine baktın mı? Sokakta bu yazdıklarının %1 ini uygulayamazsın internet böyle bir şey işte

1|0
    0|0
  • Kardeşim sen insanları şu Kürt bu Türk o Laz diye ayırırsan kaybedersin hepimiz kardeşiz. He bazen iyi olmayanlarda çıkıyo ama sepetteki bir elma çürük diye hepsi çürük olmaz bu kafa yapını değiştirmeni öneririm

1|0
    0|0
Yükleniyor...