Dünyanın en iyi ordusu amerikan ordusudur katiliyormusun?

TRUMP basgan CCC make america great again ccc us army

• us army bir numara dünyanın en iyi ordusu amerikan ordusudur katiliyormusun??
    0% (0)40% (4)36% (4)Oy Ver
  • katılmıyorum bence kuba çapulcu ordusu yenerdünyanın en iyi ordusu amerikan ordusudur katiliyormusun??
    100% (1)60% (6)64% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmıyorum... Türk ordusu var hahahhha :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ordudan kasıt. Teknolojik güç mü yoksa askeri güç mü. Eğer askeri güçse Türk Ordusunun yanında kimsenin şansı yoktur. Ayrıca Türk SAT komandolarının dünyada eşi benzeri yoktur..

0|0
    0|0
  • en teknolojik ordu olabilir ama inanmis bir orduyu kimse yenemez ornek canakkale ornek vietnam maglubiyeti ;)

0|0
    0|0
  • Artık askerin önemi yok. Basıyorsun nükleeri alayı haritadan siliniyor ☢️

0|0
    0|0
  • ruh olmadıktan sonra en iyi olunmuyor bence rusya çunku adamlarda rus ve savas istegı + gucu var

0|0
    0|0
    • 1ay

Ruslar ırkçı sen ırkı için savaşan tarafta olmamalidir Amerika askeri irk için değil insanlık için savasir

• sanki bir hülooooooooog dedi ama neyse :D

0|0
    0|0
    • 1ay

hüloğ kim gardas yalanurmu 😀

• 1ay

ulan hıyar senin che dedegin çapulcu amerika emparyalizmine karşı direnmiş yüce bir kişiliktir bişeyde çaktıgın yok televizyonlardan siyaset ögrenisiyonuz amerikanın sömürgesi altındayız resmen piyonu olmuşuz hala kendi haline aglayacagına che ye laf demeye çalışıyorsunuz şu sagcı kafa kadar boş bir kafa yoktur

• katılmıyorum bordo bereli künyesizler var isimleri bile yok onların

0|0
    0|0
Yükleniyor...