Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun. Ulu önder M. Kemal Atatürk cumhuriyeti kurmasaydı ne olurdu? Yorum alalım?

Evet arkadaslar cumhuriyet bayramını her sene kutluyoruz fakat bunun hayatımızda ne gibi etkisi var neler değiştirdi. Ve cumhuriyet kurulmasaydı ne olurdu? Ne yapardık? Yorumlayalım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• o kadar çok teori üretilebilir ki bununla ilgili ama bir tane diyim Atatürk cumhuriyeti ilan etmeseydi monarşilerin artık tarihte kaldığı bu dönemde biz hala monarşi ile bastırılıp fikir özgürlüğünden mahrum bırakılıp tam tamına bir arap toplumu olup şeriatı kabullenip yurt dışuna kaçıp alem yapardık. hoş ben kendim için demiyorum pek fikirleri uğruna ölebilecek bir insanım ama genel olarak böyle olurdu heralde diye düşünüyorum. cumhuriyet sadece bir isimden ibaret değil

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla sözü tam hatırlayamadım ama bir filozof "Cahile demokrasi vermeyin" demişti galiba. Haklı olduğunu hissediyorum 😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes peçeyle gezerdi özgürlük olmazdı devrimler olmazdı geri bir ülke olurdu başımızda sakallı dindarlar olurdu

0|0
    0|0
  • şu an berbat bir durumdayız ülke olarak bu halin bin katı kötü olurdu heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...