Neden buna bu kadar üzüldüm?

Babam uzun süredir memleketine gitmemişti yani nereden baksak 15 yıldır gitmemiştir. Tüm ailesi annesi orada ama babam çok gururlu bir insan ve onlarla ne yaşadıysa ne arıyor ne soruyor babanneme anne bile demiyor adıyla hitap edip hanım diyor '' Sevgi hanım'' gibi. Babam yaşadıklarını bize anlatmaz içinde tutar o yüzden anlayamayız bir sorunu var mı yok mu diye. Çok karmaşık hayatı var ve çok şey yaşamış şu ana kadar.
Her neyse amcalarımdan birisi beyin kanaması geçirmiş herkes gelsin belki vefat edebilir son kes görün demişler babam da hemen atlayıp gitmiş ki bu çok şaşırtıcı bir durum çünkü daha önce de cenaze düğün vs oldu ama hiç gitmedi. Nasıl gittiğinin detaylarına girmeyeceğim gidişi bile bir enteseranmış annem beni aradı anlattı. Amcam ne yazıkki vefat etmiş ben tanımıyorum pek küçükken bir kere gördüm babam tarafını neredeyse hiç görmedim zaten. Yarın ararım babamı hem geç oldu hem de olay taze üstüne meşgul etmeyeyim dedim derken babam beni aradı nabıyorsun dedi sadece ben de başınız sağolsun yarın halamları filan ararım dedim kapattık. Ben şu an sadece babama üzülüyorum nedense. Daha önce anne tarafından dedem öldü ve ben dedemle daha çok vakit geçirdim onun ölmesine zerre üzülmemiştim kötü birisi filan değildi pek idare ederdi ama bu amcamı tanımıyorum ve ben sadece babama üzülüyorum. Çok taktım kafaya suratım filan düştü iyice niye böyle oldu şimdi?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ölüm zor ölüm acısı ağır Allah sabır versin amcanın ailesine her ölüm haberinde benide ağlama krizleri tutar üzülürüm tanımadığım insanlar olsa bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...