Neden böyleyim? Psikoljim mi bozuk?

Merhaba arkadaşlar. Ben eskiden anneme babama asiydim. Ama ailemden de şiddet görmüştüm. Kin beslemistim onlara. Bugun o yediğim dayakların değerini anlıyorum. Ailemle aram cok cok iyi cok mutluyuz eskidende yaşadıklarım ağır şeyler degildi. Ama babam 63 yasında annem 56 yasında. Medeni ve iyi insanlar ama bazen aglıyorum uzuluyorum onlara bagırdıgım için. Ozellikle babam okumam icin hala çalışıyor emekli olmadı. Eskiler aklıma geliyor öldüklerini düşünüp vicdan azabı cekiyorum ağlıyorum hayaller kurup. Rüyamda annemin hastalandığını gördüm ağlıyordum. Babamın parasıyla yatıp kalktım. Hala çalışıyor. Yaptıklarım aklıma geliyor ağlıyorum. Babamın guveninide biraz kırdım ders konusunda. Bir seyim eski olunca yenisini almalarını istemiyorum. Saray gibi evde yaşıyoruz paramız var medeni insanlarız ama üzülüyorum hak etmiyorum. Ölünce nasıl hakkını öderim diyorum ortada sorun yokken geçmişi düşünüorum. Onlara icimdeki sevgiyi dışa vuramıyorum fazla. Neden boyleyim? Psikolojim mi bozuldu?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence geçmişe takılmayı bırak ileri bak ne güzel şimdi mutluymuşsunuz bunun tadını çıkar her eline geçen fırsatta onları mutlu etmeye çalış onlar hakkını helal eder zaten

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlara sevginizi göstermekten korkmayın lütfen. bunu içinizde yaşamanın anlamı yokki. herkes mutlu olacaktır ozaman. dün geçti dünü bırakın bir kenara ölmelerinden korktuğunuzu yazmışsınız. şimdi gösterinki sevginızı onlara bir şey olduğunda Allah korusun vicdan yapmayın siz kazanırsınız. ne yapmış olursanız olun her yenı gün bize fırsattır değişmemiz için. ve ailelerin tek istediği okumamız oda Allahtan başkasına muhtaç olmadan yaşamamız içindir. Affedin kendınız önce ucunda ölüm yok:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazı şeyleri kabullenip kafanı boşaltmanı tavsiye ediyorum pisikolojin bozulmadan kendine gelmelisin

0|0
    0|0
  • Sen düzeliyorsun merak etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zamanında yaptığın hataların vicdan azabını fazlasıyla çekiyorsun bence psikolojin falan bozuk değil, bundan sonraki davranışlarına dikkat et onları sevdiğini sık sık dile getir geçmişe fazla takılma derim

0|0
    0|0
  • Sorunlu bir ergenlik geçirmiş olabilirsin bu kadar üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...