Bir grup insanın toplanıp size bir konuda emir verircesine yaptırımda bulunmaya çalışmasına nasıl tepki verirsiniz?

İş hayatında veyahut okul hayatınızda bazen bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz, güya çoğunluğun sesi olduklarını söylerler ama çoğunluk sadece kendileridir, mesela o kişi gelmesin, oraya gidilmesin, o iş öyle yapılmasın gibi gibi ufak tefek şeyler de olsa yaptırım, yaptırımdır sonuçta. Onlara boyun eğer misiniz? Yoksa kendi doğrunuza ters düşen bir durumda olmaz diyebilir misiniz? Bu durumda sizce tavrınız ne olmalıdır?

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Asla!
    Ve Asla!
    Kimseye boyun egmedim.. Avrupada ve afrikada bir dönem 16 sirket yönetiyordum. Ve asla taviz vermedim.. Hic kimsenin hakkina girmedim. Ama maalesef insanoglu dustugu zaman, herkes darbe vurur. En basta en gözde muhendislerim darbe vurdu.. Hapishane'de Isci sendikalarini arayip bircok kez tehtitler savurdum.. Delice olabilirdi belki ama, kimse bana yaptirim uyguluyamadi.. sadece butun sirketlerimi ve sirket uzerinde kayitli olan mulkumu alabildiler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atar gider yaparım. Olmadı kavga çıkar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Emrivaki bir şekilde söyleniyorsa asla yapmam. Ama ortamı bozmamak adına topluluğa uyarım. Yakıcı olmak yerine yapıcı olmaktan yanayım.

1|0
    0|0
  • Kendi olurumu veya olmazımı hiç çekinmeden söylerim. Herkese katılmak, hemfikir olmak zorunda değiliz.

1|0
    0|0
  • kendi doğrularım kendi kararlarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Sesımı cıkartmam herkesın ıcınde. Bır ıkı bakıs atarım. Herhes gıdınce ortalıgın anasını ağlatırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...