Elinizden birsey gelmedigi icin degistiremeyip en cok üzüldüğünüz şey nedir?

Kendinizle ilgili problemlerin disinda olup sizi üzen, adaletsizlikten kaynakli sorunlardanda bahsedebilirsiniz.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hayvan katliami, doga katliami, insanlarin öldürülmesi. Zengin- fakir guclu -gucsuz ayriminin yapilmasi esitsizlik ve daha bircok sey var daha sayim mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunlar benide cok uzuyor ama aklina gelince veya gorunce en cok icine dokunan hangisi? Mesela ben hastalara, fiziksel bozukluklari olan genclere ve maddi durumu kötū olan annelere çok uzuluyorum gorunce icim burkuluyor ciddi ciddi elim ayagim titriyor uzuntuden

• 1ay

dogru dusunuyosun herkes kapisinin onunu temizlese dunyada cop kalmaz mesela senin dediklerin de bunun gibi bisey

• 1ay

Aynen oyle iste

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Irkçılardan nefret ediyorum hepsi ölsün istiyorum

0|0
    0|0
  • Nefret edip tiksinmem gereken insani seviyorum ve düşünüyorum ya kendimden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani kabul edilmeyecek davranislari olan, kotu karakterli insanlari mi seviyorsun tam olarak anlamadim biraz acar misin

• 1ay

Iyi kizlar kotu erkekleri kotu kizlar iyi erkekleri sever. Benim gordugum kadariyla bu durum boyle. Cunki kizlarin cogunda erkegini degistirme istegi var bundan kaynakli

• 1ay

Evet hep öyle

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsanlarin masumca olmesi birncisi ikinciside escinsellerden nefret edilmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...