Yarın Anıtkabir'i ziyaret edecek misiniz😊?

29 Ekim'de Anıtkabir'de bulunabilecek misiniz?😊

0|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara'da olsaydım kesinlikle giderdim ama ne yazık ki gidemiyorum. . Büyük Ata'yı ziyaret etmeyeli 8 sene oldu. .

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Etmicem

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • yokk Erzurum dayım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok ben türbe ziyaretlerini sevmiyorum

0|1
    0|2
    • 1ay

@berk876 canim agzimiza sicana serefsiz diyorum dedim ya kıtmısın sonra turbe meselesine. gelince türbe zaten fazlasiyla sacma icinde kimin yattiginin onemi yok

• Ankarada olsaydım mutlaka giderdim

0|0
    0|0
  • Sen ziyaret ettin mi

0|0
    0|0
  • malesef ama İzmir'deki etkinliklere katılacağım :)

0|0
    0|0
  • Ankarada olsam kesin giderdim hiç gitmedim nasip olursa birgün gideceğim

0|0
    0|0
    • 1ay

Bence de mutlaka gelmelisin :)

• 1ay

yorumumu kaldırmıslar atamıza hakaret edenlerin yorumlarını kaldırmiyor site yönetimi site yönetiminde türk düşmanıda var heralde mesajda gelmedi kaldirildi diye büyük yazdigim icinmi kaldirildi ne yani mesajda gelmedi yorumlari sikayet edin ULU ÖNDERİMİZ TÜRK'ÜN ATASI BAŞ KOMUTANIMIZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E TEK KÖTÜ SÖZ EDENİN DAMARINDA BİR DAMLA TÜRK KANI YOKTUR ÇÜNKÜ ATATÜRK HAYATI BOYUNCA TÜRK'LÜK icin çalışmıştır

• 1ay

mesaj geldi imla hatasi buyul kucuk harf oldugu icin vs diye sacmaliyor TÜRK 'ü ATATÜRK'ü hicbir TÜRK küçük yazmaz büyük şeyler küçük yazılmaz site yönetimi neyi kaldırdıgına bir bak simdide kaldirabilirsin alttaki TÜRK düşmanlarının yorumunu kaldır damarında TÜRK kanı varsa hainlere fırsat verme sitede cok hain var hep izin veriyorsun siteyi kırmızı beyaz AYYILDIZ yapmışsın iyi güzelde hep pkklılara TÜRK düşmanlarına izin veryrsn sitede kaldır onlari ortadan NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

• Etmeyi çok isterdim Atam'a şükranlarımı sunmak için ama Ankara da değilim

0|0
    0|0
  • gerek yok

0|0
    0|3
  • dönüp bakmam bile

0|1
    1|4
    • 1ay

E senin dedelerine karşı zafer kazanmış bir adam. Tabi bakmazsın :)

• 1ay

Lan gizli Aktroll sanane Atatürk kimi zikmiş ananımı zikmiş neden bukadar ilgilisin sanane yarrraam

• 1ay

Neyin peşindesin

• putlarla işimiz olmaz

0|0
    1|4

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...