Niye böyle sıkıcı oldum ben ya?

Çok sessiz sakinim, güler yüzlüyüm ama sadecs birileri bana bir şey sorunca konusuyorum, samimi olmad8ğım biri bana samimi ve enerjik davranırsa kendimi ezik hissediyorum, herkes gülüp eğleniyor ben etrafa bakınıyorum. Acaba dışarıdan bakınca ne düşünürler? Biliyorum bu ilerde iletişim sorunlarına sebep olur, bu yüzden arkadaş gruplarına katılıyorum ama saçma sapan hareketler yap8yorlar, konustukları konular ilgimi çekmiyor. Egoist ve kendini beğenmiş olduğum için mi acaba? Nasıl sosyalleşebilirim? Nasıl birlikte zaman geçirmekten zevk alacağım, kafa dengim insanlar bulabilirim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oha ezik hissetmek dışında aynı ben. *** arkadaş gruplarına katılıyorum ama saçma sapan hareketler yap8yorlar, konustukları konular ilgimi çekmiyor. Egoist ve kendini beğenmiş olduğum için mi acaba*** özellikle bu kısmı birebir aynı. Sanırım senin sorununda aynı.. Sevdiğin biri oldu değil mi?

1|0
    0|0
    • 1ay

Ay ciddi misin? Benim gibi insanlar olduğunh duyunca çok mutlu oluyorum 😇😇 oldu neden,

• 1ay

Yakın olduğum 3-4 kişi var. Hayatım onlarla geçiyor. Geri kalanlara karşı tavrım dediğin gibi ***arkadaş gruplarına katılıyorum ama saçma sapan hareketler yapıyorlar, konustukları konular ilgimi çekmiyor*** Aynen böyle oluyor ve hadi bitsede gitsek kurtulsam diyorum şunlardan.. Kendimi samimi arkadaşımın yanına atıyorum :D Ama işte hepsi erkek kız arkadaş yok o yüzden bazen ihtiyac hissedebiliyor insan iyi anlaştığım kız arkadaşım olsa diye

• 1ay

anladım :) bende onlarda yok ya :D

En İyi Kız Görüşü

• mutlu olduğun sekilde davran zaten onlar sana geliyorlar sen onlara istemedigin halde cevre icin gidiyorsan zaten devamı olan bir arkadaslık olmuyor kısacası kendin ol yeter bence :)

1|0
    0|0
    • 1ay

İyide mutlu değilimki, sebebi bu mu bilmiyorum ama değilim. Sırf sosyal olmak için yanlarında mutlu olmad8ğım insanlarla takılırsam daha mutsuz olacağımı biliyorum ama napabilirim :( düzelmem, sosyalleşmem gerekmez mi srnce? Herkes öyle diyor. :/

• 1ay

Olabilir denerim. Teşekk7roer

• 1ay

Umarım yardımcı olabilmisimdir iyi akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Tam benim gibisin, bendede aynı sorunlar var

1|0
    0|0
  • Sen yalnızsın

1|0
    0|0
  • hayat bu

1|0
    0|0
  • Egoistlik dışında beni yazmışsın

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya ben kusurlarla doluyum, saçma sapan şeyler yapt8ğım oluyor. Buna rağmen arkadaş olacak insan beğenmediğimden egoist miyim acaba dedim? Bunlar egoistlik midir sence? Ne yapmalıyız sence, sen memnunmusun

• 1ay

Etrafındaki insanları kabul etmelisin sana karşı bir kötülüğü olmadığı sürece

• burdayım 😁😁

1|0
    0|0
  • aynı durum

1|0
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • aynı mevzu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende öyleyim

1|1
    0|0
  • bir ara bende senin gibiydim ama simdi kendimi astim

1|0
    0|0
    • 1ay

Peki ne düşünüyorsun, sence bu düzeltilmesi gereken bir problem mi yoksa öylesine bir huy mu? Nasıl aşt8n

• 1ay

Aslinda hep bende eziklik psikolojisi hakimdi. Zayifladiktan sonra ve biricik canim lenslerimi taktıktan sonra kendime asiri bir güven geldi havam degisti konusma tarzım degisti en onemlisi enerjim degisti ve de eziklik psikolojisini uzerimden attim. Dis gorunusum yuzunden kimseyle konusmuyordum o yuzden boyleydim. Sonra baktim ki asil mesele cevreyle alakaliymis. Bu dis gorunusun degismesiyle alakali degilmis cevrem degisince bende degistim ve simdi samimi guleryuzlu insanlarla guzel sohbet edebilen bir kiz oldum eski sessiz sakin sadece birisi bir sey soyleyince konusan kiz degilim

• 1ay

Özgüvensiz olduğumdan değil ya, konuşmuyorum iste sebebini çözemedim :D çevreni nas8l değiştirdin?

Yükleniyor...