Sizce de "Yeşilçam FIlmleri" Türk Sinema Tarihinin yüz karası değil mi?

Bizlere, bizden öncekilere ahlaksızlıktan edepsizlikten başka bişey öğretmediler maalesef. Günümüzde ki aldatma zina tecavüz gibi iğrençliklerin en büyük sebebi diye düşünüyorum.
Toplumumuza ahlaksızlığı aşıladilar resmen ve bazı kanallarda görüyorum hala da paylasiliyor maalesef.
Devletin biran önce bu RTÜK'e ayar çekmesi gerekiyor günümüzdeki diziler aşkı değil edepsizligi örnek gösteriyor ve bu şekilde kültürümüz yozlastiriliyor hatta benligimizi kaybettik bnce...
Siz ne düşünüyorsunuz bu Yeşilçam rezilligi hakkında?

Güncellemeler:
1ay Müjde Ar karakteri tam bir fiyasko

2|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yani çok yaklısınız Nuri Alço , Ahu Tuğba falan filmleri Bin bir gece , aşk ı memnu falan gibi diziler insanları yanlış yönlendirme ihtimali var tabiki yinede bütün suçu dizi finlere atmamak gerek birazda isanların karakterine bağlı bir durum

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsanların karakterini bu ahlaksızlıklar sekillendiriyor bnce. Özellikle müjde ar namus kavramını yerle bir ediyor

• 1ay

Yeni illaki zayıf karekterli insanları yönelendiriyor ama kendini bilen insan bir filmden etkilenip yanlış birşey yapmaz ama +16 olması gereken film ve diziler ne yazıkki ülkemizde +7 olarak yayınlanıyor :(

• 1ay

Evet kesinlikle

En İyi Kız Görüşü

• Sinema cok gelisti tabi kusurlar oyunculukta filanda olsa olcak. Ben boyle dusunmuyorum cogunda aile olmayi gosteriyor Şu an cogu dizilerde hep zengin hayatindaki karakterlri anlatiliyor yesil camdan degilde ben batidan ozendiklerini bu yuzden yobazlastiklarini dusunuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Keske yesilcamla sinirli kalsaydi 😊

0|0
    0|0
  • Ulan bir tokat atıyor kadına kadın 180 deece dönüyor mevlanada şu dönen şeyleri gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyorum geneli öyle acılı bir kız masum savumsz bir bey var bu bey bunu baska bir kadın ile aldatıyor kız garipbim ne yapsn aglıyor çaresizce hayatı sorguluyor bunun gibi bir suru sey

Yükleniyor...