Kürt olup ta bu ülkede dışlanan oldu mu?

Kürt olup ta bu ülkede dışlanan oldu mu?

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

• pekekeli hedepeli olupta dışlanan oldu çokta güzel oldu ama kürtleri kimsenin dışladığı yok

0|2
    0|0
    • 1ay

Milletin yorumlarını oku, kimsenin dışladığı var mı yok mu. Sadece bu soru başlığı altındaki yorumlara da bakma. Her kürt konusunun açıldığı konuda dışlamalar mevcut..

• 1ay

çogunluk derken türk degil kürt çoğunlugundan bahsettim, bu istatik o çogunlugun sonucudur. ne faydan oldugu sorulunca cevapsız kaçmak güzel stratejiymiş :)))) güle güle kullan vakti israf olan sen degil benim hadi iyi günler

• 1ay

yanlış karar vermişim, kusura bakma

En İyi Erkek Görüşü

• 15 sene öncesine kadar dışlanıyorlardı, artık dışlanmıyorlar. Ancak halen bir çoğunun dışlanması gerekiyor. Zira Kürt nüfusun yoğun olduğu illerde HDP %70'e kadar oy almakta. Görünen o ki hainlik kanlarına işlemiş.. Adam yerine koymamak lazım..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak kardeşm bn adıyamlıyım sözde kürdüm ama inan Kürtler artık beni sogut tu kürdüm demeye utanıyorum ln bu Kürtler ne cahil insanlar kardeşm mal çook

0|0
    0|0
  • Ben görmedim

0|0
    0|0
  • Gördüğüm yerde dışlarım. Bulunduğum ortama k. rt almam

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir salak da burda, bulunduğu ortama kürt almazmış. Seni bulunan ortama kim bu kafayla alıyor, hangi zekayla alıyor ortada.

Yükleniyor...