Arabalar neden durmuyor yaya geçidinde 😄 ?

Ya normalde durması lazım çok sinir oluyorum geçerken arabaların azalmasını bekliyorum 😄 Türkiye de sürücüler yolların sadece arabalar için yapıldığını sanıyor galiba 😄
Yayaların da uçarak karşıya geçmelerini bekliyor gibiler

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• ahh canım o yaya geçidi türkiye de sadece olası bir kaza anında anlam kazanan birşeydir ooo.. orneğinn bir yaya ya araç çarpması sonucunda olay yerinde yaya geçidi varsa suçlu araçtır yoksa yayadır, bundan başka da bir işe yaramazlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye geçiyorsun diye taksiciden azar yemişliğim bile var. Bu kadar aptal birine yaya geçidi nedir nasıl kullanılır diye açıklamayı nasıl yaparım bilemediğim için susup gitmeyi tercih etmiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaya geçidinde insan ezenlere ödül veriyorlar bizim memlekette.. Haberin yok galiba.

0|0
    0|0
  • durma durumu bu ülkede yok malesef

0|0
    0|0
  • 1. si insanlar hatalı 2. si her 2 adımda bir yaya geçitleri koyuluyor ve o kadar gereksiz kırmızı ışık varken bir de yaya geçitlerinde durmak çok zaman kaybı o yüzden insanlar durmuyor malesef

0|0
    0|0
    • 1ay

Geçtiğim yerde kavşakta yaya geçidi var başka yok

• 1ay

Maalesef öyle

• 1ay

o yüzden ışıklı kavşaklardan geçmek tek çareniz gibi

• Herkesin acelesi var gibi, kamera olan yerlerde geçemiyolar cezası var 😄😊

0|0
    0|0
  • yoo bu ulkede durmaz biri dursa arkadaki kornaya abanir bu yuzden 1 gun icerde yattim ben bu ulke boyle

0|0
    0|0
  • nerden bileem

0|0
    0|0
  • Çünkü insana değer yok

0|0
    0|0
  • arabadayken de yayayken de öncelıgın kendımız olmasını ıstıyoruz sıkıntı orda

0|0
    0|0
  • ben bir kere durdum geçmediler niye durdun diye söylendiler bir dahada durmam zaten

0|0
    0|0
  • sürücü kursundada söylerler" yaya her zaman haklıdır" :)

0|0
    0|0
  • burası Türkiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...