Dayım bizimle kalıyor hiç hoş değil?

Yengem dayıma kredi çektirip kaçtı.çocukları yoktu. dayımın evi yok. dayımın maaş kartını, telefonunu, silahını alıp ortadan kayboldu. şimdi bu adam bizimle kalıyor. bence hiç hoş bişey değil.özel hayatım kalmadı. afedersiniz epilasyon aletini bile çalıştıramıyorum ses gider diye. bıktım ama git desek gidecek yeri yok. emekli maaşı zaten kesiliyor. ben bayan olarak dayımı evde istemiyorum. babam değil abim değil dayım bu. bizde ne işi var? o da zamanında başının çaresine baksaymış. kaç kadını yarı yolda bırakmış. almamış. aldığı da kendine bunu etmiş. gay bar işletmiş daha bilmem neler.. Allah da cezasını vermiş. ilerde git desem günaha girer miyim? ilerde evlenirim buna mı bakıcam.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin kardeşi sonuçta. O evde tek başına yaşamıyorsun. Adam da zaten keyfinden size sığınmamış. Biraz idare edebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nie gitmiyor Allahım ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gitsin çalışsın bir yerde ev tutsun kendine bir gun kalır iki gün kalır ama 3. gün gider yani cok yanlıs muhabbet. babana soyle konussun senin konusman dogru olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklısın da ne bileyim o da 3 senedir bizde. yaptığımız yemekleri beğenmiyor.

• 1ay

Gitsin tek odalı bir ev alsın madem parası var aç değil acıkta degil parası olmasa eyvallah ama parası varsa gitsin ev alsın

• 1ay

Haklısın doğrusu bu

• Düşenin dostu olmaz derler. Doğruymuş. Böyle düşünme. Yarın da sen aynı duruma düşebilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

İyi de ben kaç yaşıma geldim gelin olur giderim. kocam isteyecek mi bakalım? mecbur evleneceğim yaşım gelmiş.

• 1ay

Seninle aynı evde mi yaşayacak dayın sen evlendiğinde.

• okudum yazıyı da sanane önceki hatalarından. bir de bizden ne çare bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Gay bar ve kumarhane işletmiş birini evimde istemiyorum. para biriktirmek için bizde kalıyor. gitsin huzur evine

• 1ay

o zaman bu cmlelerin aynısını ona söyle.

• 1ay

Cesaret edebilirsem söylerim :)

• Sen bileceksin onu...

0|0
    0|0
  • Ne oldum değil ne olacağım demeli

0|0
    0|0
  • vicdanını seveyim

0|0
    0|0
  • Vay be 😳

0|0
    0|0
  • Bence senin ettiğim laflar hoş değil. Terbiyesiz

0|0
    0|0
  • Bugün ona yarın sana. Kimsenin günahını alma bacım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...