Babam ahlaksız videolar izliyor?

arkadaşlar biliyorum bu erkeklerin doğasında var normal bişey ama babamla ilgili ilk defa böyle bişeyle karşılaşınca istemsiz olarak olumsuz etkilendim ve biraz soğukluk girdi aramıza ve benim bildiğimide biliyor sizce onunla aramı nasıl düzeltebilirim bu soğukluk nasıl gider?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ki de öyle nefret ediyorum kaç kere konuştum yüzüne vurdum ama yok düzelmedi onun için boş ver görmemezlik den gel.

0|0
    0|0
    • 1ay

dokunmatik telefon kullanıyordu oradan bakıyordu benim öğrendiğimi anlayınca telefonu satmaya karar verdi kendini aka çıkartmak için , üstelik anneme inkar etmiş

• 1ay

Allah razı olsun kalbi güzel kardeşim benim. : ) Hayırlı bir iş bulup buradan çekip gidebilmem hayırlı bir kapının açılması için et. : ) Bende senin için dua edeceğim. : ) Umarım her şey gönlünce olur. : )

• 1ay

çok teşekkür ederim amin :)

En İyi Kız Görüşü

• ''Bu erkeklerin doğasında var normal bir şey'' diye bir şey yok bir kız babasını bu şekilde kabul etmez bir de bildiğinizi bilmesi ne demek!! Annenize söyleyin bakalım normal mi değil mi...

0|1
    0|0
    • 1ay

ya normal bişey dedim çünkü normal değil dediğimde herkesten tepki alıyorum seninle aynı fikirdeyim tabiki

• 1ay

anneme söyledim yanlış yolda baban ama düzelir merak etme dedi

Erkekler Ne Diyor 4

• karışma babaya :)

0|0
    0|0
  • zamanla düzelir. zamana bırakın.

0|0
    0|0
    • 1ay

o da benim bildiğimi öğrenince utanma hissine kapıldı sanırım ama bana çok soğuk bende oyle tabi

• 1ay

zamanla geçer. hiç bir şey olmamış gibi davranın.

• 1ay

peki teşekkürler

• babanda olsa o bir erkek elinde gezicek değil ya illaki kullanacak

0|0
    0|0
  • Eminin ol bir çok baba izliyor bende yakalamıştım

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl başa çıktın peki bu durumla

• 1ay

erkekler sanırım çabuk atlatıyor böyle durumları kız psikolojisi daha farklı ama yinede teşekkür ederim yorumun için

• 1ay

Rica ederim olabilir

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok zor bir durum. Lisedeyken bende gormustum psikolojim allak bullak olmustu. Yuzune vurunca duzelmisti

0|0
    0|0
  • Of igrenc bir durum kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Valla ben yaklaşık 5 yıldır buz gibiyim.

0|1
    0|0
    • 1ay

sende mi aynı durumla karşılaştın

• 1ay

Evet

• 1ay

baban seninle konuşmayı denedi mi hiç

Yükleniyor...