Hayattan bıktım artık sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba. ben 19 yasında unıversıte 2. sınıf ogrencısıyım. hayattan nedense hiç keyif almıyorum artık her şeyden bıktım. depresyona girdim galiba. her şey boş geliyo. her gün aynı şeyleri yapmaktan aynı okula gitmekten aynı yollardan geçmekten bıktım artık. değişiklik istiyorum hayatımda. ve bunların hepside paradan geçiyo. off sanırım çok param olmadığı için mutsuzum. şu an param olsa ne istesem yaparım çünkü istediğimi yapamamak mı bana koyuyo sizce?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• onemli olan yokken mutlu olmak herseyi olanlarda mutlu degil cok kendine hobii edin cevren olur gezesiniz falan mutlu olursun boyle olumsuz dusune depresyona girerain tabi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cekingenlik vardir sende bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• parası olduğu halde mutsuz olan insanlarla dolu dünya, kendine ucuz ama zevkli hobiler edinmeye bak bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence bir iş bul part time

0|0
    0|0
Yükleniyor...