Hayat neden bu kadar garip arkadaşlar?

25 ime giricem ve Bu zamana kadar kendimi Hep yalnız hissettim Hiç uzun süreli arkadaşım olmadı her tanıştığım samimi olduğum insanda menfaat göre şekil alma durumu gördüm hatalar yaptım kırdığım insanlar oldu ama pişman oldum vicdan azabı cektim. birşeyler eksik sende diyenler olabilr Belki ben kendimi anlatıyım birazda. Kimseye karışmayan işyerinde molalarda kitap okuyarak zamanımı değerlendiren sosyal hayatta da genelde Evde takılan biriyim bunlar insanlara Nasıl Bir mesaj verdi Bilmiyorum ama dalga geçme kafaya almak gibi muameleler görüyorum insanlar Hiç düşünmeden birisinin kalbini kırıyor Bana Hep çocukça hareketler gibi geliyor Hayatım boyunca genelde benden yaşça büyük insanlarla takıldım yasitlarimda anlasamadim yalnız olmak Benim tercihim mi kısmen evet Çünkü kuru kalabalık samimiyetsiz davranışlar arkadan satmalar yaşamaktansa yalnız olmak daha makul diğer yüzüyle Eğer yalnızlık üstünüze yapismissa bırakın Öyle kalsın düşüncelerinizi bekliyorum

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• anlattığına göre yasitlarindan çok daha olgunsun onların senin olgunluguna gelmesi baya zaman alır anlaştıklarınla takılmaya devam et diğerleri seni anlamaz hiçbir zaman ve anlamak için ugrasmazlar da ileride kendi olgunluğunda birini bulacagina emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesim sendede ozguven eksikligi ve cekingenlik var galiba biraz. bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor.'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet platonik olarak seviyorum dediğim biri oldu hatta iki ay önce ilk defa açıldım facede engelledi beni:)

• Yalnız değilsin arkadaşım. Günümüz arkadaşlıkları menfaat üzerine olduğu için ve sana da bu ters geldiği için yalnız kalman normal. Sana tavsiyem kafana uymasa da, bulunmaktan zevk almasanda o samimiyetsiz ortamlarda bulun. Emin ol senin gibi öyle ortamlarda mecburi bulunan insanlar da vardır. Hiç olmassa yanlışı görürsün ve doğrular kafanda daha da netleşir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Tşkler yalnız o ortamlarda istemeden çok kaldım ve kalmaya devam ediyorum artık tahammül etmek çok zor soyutlamakla rahatlıyorum ya espirisiye gülmek için adam seçen bile var sevmediği adamın espirisi iyi bile olsa gulmeyip başkası için ğ. tunu yirtanlar görüyorum

• 1ay

Ben küçük yerde büyüdüğüm için bu tip ortamlarda pek bulunmak zorunda kalmadım açıkçası. Büyük şehirlere gidince anlattığın samimiyetsiz arkadaş ortamlarının istemesemde içinde bulundum. Ama emin ol seni anlayan biriyle karşılaşırsın. Onlarda genelde sessiz sakin olurlar. Öyle birini görürsen tanışmaya çalışmakta fayda var.

Yükleniyor...