Kızlar kaynanızla altlı üstlü otururmusunuz?

Ewet babam bildiğiniz bana daire yaptırmış bir on sene önce ew 120 mtkare 3kat bildiğiniz deniz manzaralı ama tabi annemler alt kat bnimki üst kat İzmir şehir merkezinde vs aslında yınede ilerde karsıma ewlencek biri.çıkarsa sahsen eşimle annem arasında kalmak istemiom ancak bildiğinz ayda 1700 çslışan biriym bu parayla nası ew alırm nası ew geçindiririm o borçla yani bide sonçta düğün bedavya olmuo elbet onunda borcu olcak bana kızlar istemez o kadar yakın olmayı gbi gelio ama yınede kendilerine sormak lazm ewet kızlar ne diyosunuz

• Kiraya çıkarım daha iyi
    47% (9)0% (0)45% (9)Oy Ver
  • Kira vermektense ewde güzelse neden olmasın
    32% (6)0% (0)30% (6)Oy Ver
  • bir ewin en az yarı parası birikene dek o ewde oturur sonra tasınırm
    21% (4)100% (1)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Babam bana bir ev veriyor zaten kaynanamla oturma sansimiz yok 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki o ew nerde oda senın annenlere yakn değil deme

• 1ay

O evde bizimev 😄 2 katimiz var 2 katta kardesimle bana 😄 yani evlenecegim kisi oturmak istemezse baska bir evde olabilir. Ben nasil annesiyle istemiyosam o da istemeyebilir

• 1ay

Anladm ya pasa pasa içgüveysi ya da ew bulsun dıosun oy

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemiyorum ya kesin kadin devamli eve misafirlige gelir beni sinir eder. Erkekye bir bok yapmaz. Al sana bosanma sebebi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bide minyon cadımışın siz cok sevimli olyonuz sende sinirlenirsen diğerleri napmasın beaa

• 1ay

Şahsen hiçbişey yapmamayı tercih ederim ikiside tehlikeli

• istemem

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama niee illa kiramı ew almak kolay değil bide düğün borcu vs

• 1ay

He yok kiraya bn karsıyım çünki boşa giden para kira yerıne 2+1 olsun 60-70 mtkarede küçükte olsa bnim olsun

• 1ay

Anladim genel anlamfa ev olmazsa onemsiz yani.

• Oturmam

0|0
    0|0
  • prensip olarak 'w' harfini kullananlarla evlenmiyorum

0|0
    0|0
  • Valla evlenmeden önce evleneceğim kişinin annesi annem, babası babam olacak dedim. Evlendim ve kafama o kadar oyun getirdiler ki, sesimi bile çıkarmadan içime attım. Şimdi eğer birde kimse girerse irelide hayatıma, kesinlikle ailesini tanımak istemiyorum. Ne ben onun, nede o benim. Hayatımız ondan ve benden ibaret olsun istiyorum. 3 cü şahıslar olmadan

0|0
    0|0
    • 1ay

Waow sanrım buna benzer bı sepebten boşandn net anlasılır tehlike

• 1ay

Yurt dışı

• 1ay

Heee sn geri gelmedin orda kaldn ee iyi oda bir amaçtı zatı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...