Farklı olmak suç mu?

Peki neden böyle?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Değil ama her zaman suçmuş gibi gösterilir toplumun işleri işte...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında suç değil ama toplum algısı öyle

0|0
    0|0
  • bu videonun devamı falan var mı güzel hazırlanmış
    önce çoğu kişi farklı olmak ister. Farklı olmak için çabalar ama işin aslı şöyledir. Eğer farklıysanız sizin bütün normalleriniz başka insanların anormali olur. Sürekli -şunu niye yaptın, bu aklına nerden geldi- diye sorarlar. Cevapta veremezsin sürekli kafanın işleyişini anlatamazsın. Zordur farklı olmak. Çocukken en çok normal olmayı isterdim. Normal olmamak doğuştan gelen bir ceza gibiydi. Alllah'a inanırım ama sanki kötü bir şey miş gibi olurdu. Niye-neden soruları o kadar artıyorki artık en küçük tuhaf karşılanma bile zorunuza gidiyor. İnsanlardan kaçıyorsunuz. Yalnız olmak daha çok mutlu ediyor. Sıkıldığınızda, başka insanlara uyum sağlayamadığınızda eğer gidemiyorsanız ruhunuz daralıyor. Farklı olmak var ya içmeden kafanın güzel olması. Çok zorlandım ama şükürler olsunki artık normal olduğumu asıl sorunlunun diğer insanlar olduğunu biliyorum :)
    farklılıklarınızı sevin :)) tabi çok kötüyse-zararlıysa düzeltmelere gidin. Her farklılık iyi değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Video daki gibi benim durumum da aynı :) o kadar da abartılı değil yani. ben de siyah giyinirim. sivri sivri bileklik kolye falan. metalhead'im yani :) ama ben dışlanmaktan zevk alıyorum. seviyorum bazen bana böyle dik dik baktıklarında

0|0
    0|0
  • Kardeşim büyüklerin kafasındaki düşünce şu. Bu gidip yabancılar gibi giyinip farklı olmaya çalışıyor kendi kültüründeki gibi giyinmiyor diyor. Kendini bir yere montalamaya çalışıyor diyor. Bir yerdede haklı farklı olmaya çalışan keneler olmasaydı Şu an arsız belalar güneydoğu familyalalar çıkarmıydı. Ya da eline gitarı alan bilirsin eskinin modası ağaç gibi fönlü uzun saç yaparmıydı

0|0
    0|0
  • Aynı olmak koyunluktur = )

0|0
    0|0
  • videoda çok abartilmis bence herkesin kendine özgü bir tarzi sekli vardir o öyle seviyodur öyle yaşar diger insanlarin buna saygi göstermesi gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...