Kapat

Çocuğunuz olsa onu imamhatip lisesine gönderir misiniz?

Sürekli gündeme gelen bir konu imamhatipler. Peki siz ne düşünüyosunus bu konuda?

• Kesinlikle gönderirim
    10%(3)21%(11)Oy Ver35%(8)
  • Asla göndermem
    43%(13)42%(22)Oy Ver39%(9)
  • Kararına saygı duyarım
    47%(14)37%(20)Oy Ver26%(6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elhamdülillah müslümanım. Dinimide yaşıyorum şükür. 2 yıl imam hatipte okumuş birisi olarak evlatlarımı ASLA AMA ASLA imam hatipe göndermem.

1|0
    0|0
    • Biliyo musun bende 2 yıl imamhatipte okudum bende ASLA göndermem ama artik müslümande değilim o okula gittikten sonra çok şey değişti

• İlahiyat öyle olmayabilir

• @gececigençadam ilahiyat başka bir şey. 9 sene okumalısın medresede. Çocuğum medrese isterse gönderirim hemde her türlü.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben direkt liseye göndermemeyi düşünüyorum :D

1|0
    0|0
    • Planin ne peki 😄

• İşte bu tarz liseler dışında niye göndereyim ki.. bir mantığı yok

• Bencede yok

• Mümkünse okutmamayı düşünüyorum. Ancak okutmaya karar verirsem imam hatip için telkinde bulunurum. İstemezse gitmez, zorla gönderecek değiliz. Birileri beni zorlasaydı da imam hatipli olsaydım diye çok içimden geçirmişimdir, ona gerekli uyarıları yapacağız..

0|0
    0|1
  • daha cok yikasinlar beynini cocuklarin degilmi cocuklara din egitimi vermek en zalim beyin yikama yontemidir cunki insanlar cocuklukta ogretilen herseye cogunlukla inanir yanlis bile olsa

2|0
    1|1
  • Gitmek isterse gönderirim.

1|0
    0|0
  • B dedim

1|0
    0|0
  • gondermem dinini evinde ogrenebilir sonucta muslumaniz pekala ogretiriz onun ogrenmesi gereken vatanina milletine faydali olabilecek seyler olmali

1|0
    1|0
  • asla göndermem.

1|0
    0|0
  • İmamhatip boş iş medreseye ginderirim

2|0
    0|0
  • gönderip beyninin yıkanıp işsiz kalmasına izin vermem

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onun kararına kalmış

1|0
    0|0
  • O isterse tabi

1|0
    0|0
  • Göndermem

1|0
    0|0
  • Asla göndermem

1|0
    0|0
  • B dedim.

1|0
    0|0
  • Ben imam hatipliyim Allaha şükür. küçük ilçede okuduk düz liseden tanıdıklar vardı onlar çanta değiştirir gibi sevgili değiştirirken edebimle bekledim. dini olarak güzel yetiştirdiler. Mükemmeldi demiyorum ama şu ön yargınızı kaldırın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...