Kargomu ayırın desem ayirirlar mi?

Kargomu ayırın ben gelip alırım desem ayirirlar mi? Daha önce de kargo istedim telefonda elli kere ayırın ben gelip alırım dedim adresi bulamadık bahanesiyle geri yollamislardı?

Güncellemeler:
1ay Ptt kargo bu arada
1ay Güncel

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• kaç gün?

0|0
    0|0
  • simdi söyle söyliyim dagıtıcıya verıyolar adress bulmadık diye bir olay yok adam gelir kapıyı çalar kimse cıkmassa not bırakır gelin alın diye tabi dagıtıcı subeye senden önce gelirse

0|0
    0|0
    • 1ay

Kimse gelmedi 2. kere ürünü getirtmek zorunda kaldım kadını aradım adresi bulamamışlar geri yolladık dedi telefon numaramızı boşuna mı veriyoruz arsalardi

• 1ay

mantıklı sende haklısın ne diyim bilemedim 😂😂😂😂 bugda kaldm 😂😂😂😂

• Kargo teslimat subesine ulaşıp dağıtıma çıkmadan önce arayıp söylerseniz ayirirlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ptt saat 9'da açılıyor 9:10 gibi aradım maalesef verdik dedi sonra geri iade etmişler bulamayip

• 1ay

geri iade etmisler derken alici adreste bulunamadıysa arayip 2 3 gun icinde subeden teslim alin demesi gerek özel kargo sirketleri öyle yapiyor ama ptt konusunda emin değilim 2 3 gun icinde teslim alinmazsa o zaman geri gönderilmesi gerek

• 1ay

Adresi bulamamışlar geri gelir gelmez iade etmişler elli kere söyledim bulamazsınız bekletin diye 200 tl yandı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...