Yanlis mi yapiyorum?

herkese olumlu yaklasiyorum yolda eli posetli posetsiz farketmez herkese yol veriyorum kucuk cocuklara ozellikle degmeden geciyorum konusurken gulumsuyorum her zaman karsimdaki kisiye karsi iyi davraniyorum cunku icimden boyle geliyor ama karsima hep olumsuz kotu insanlar cikiyor ozellikle alayci bir gulumseme ve tuhaf bakislara cok maruz kaldim halbuki ben normalim
insanlar iyi ve normal davrandigim icin beni bir hic gibi yokmusum gibi gorduler ozellikle okulda
iyi olmak kotu birsey bu saatten sonra buna bilin istedim yasadigim daha birsuru sey var ama buraya anlatmayacagim

0|1
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• oldugun gıbı devam et ben sendne daha fazlasını yapıyorum kımının gozundede aptalın tekıyım kımın ne dusundugu umrumda degıl ben boyle mutluyum kımıne gorede cok guzel bır kısılıgım var yanı kıme nasıl yaranacagın bellı olmaz nasıl kı onlar benı umursamdan ıstedıgı gıbı kısılık sergılıyor ıse dogru ve yanlısları ıle bende kendı dogrularım ve yanlıslarım ıle hayatı yasar ogrenırım davranırım o yuzden kımseyı bu kadar umursama devam et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru diyosun biz kibar nazik anlayışlı davranalım elalem bizi saftirik sansın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen doğrusunu yap yanlışlar başkasına kalsın

0|0
    0|0
  • Kaldi mi senin gibileri

0|0
    0|0
  • iyi olmaktan vazgeçme. vazgeçersen sen kaybedersin.

0|0
    0|0
  • herkes senin gibi olsa dunya cok guzel olurdu

0|0
    0|0
  • ne güzel kız, nerdensin sen be?_

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İyi insanın karşısına kötü insan kötü insanın karşısına iyi insanlar çıkar ama hiç bir zaman iyi olmaktan vazgeçme.

0|0
    0|0
  • bosver aynen devam bende yapiyorum aynisini

0|0
    0|0
  • ben de senin gibiyim ama inan bunun degerini bilmeyen insanlar kadar degerini bilen insanlar da var. Sadece sen onlarla karsilasmamissin ne yazik ki

0|0
    0|0
  • Aynı böyle devam et kötülüğe iyilik asalettir

0|0
    0|0
  • İyiliği herkese yapma derim

0|0
    0|0
  • Sen doğrusunu yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Gülmeyi sevmem ama ben insanlar pozitif saf aptal biri görüyorlar bu sadece içimdeki şeyleri gizleme sekilim ve bende asıl aptalıları izlemis oluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...