Anneniz bencil mi özverili mi?

2 yaşında bir kızım var ücretsiz izinle bu yaşa getirdim ve kreşe verdim.1.5 ay oldu biraz alıştı ama hala ağlıyor öglenleri yatakta değil pusette uyumak istiyormuş. aslında 2 yaşın kreş için erken olduğunu düşünüyorum. sabah erken saatte uyandirirken üzülüyorum. Kuzuma aciyorum. Buyükler bakmaya gönüllü olmadılar. bu yüzden bizde teklif etmedik. Kayınvalidemler semt olarak zaten uzakta ama annemlere yakın oturuyoruz. annemde bel fıtığı ve boyun fıtığı var zaten bakması zor ama genede biraz bencil olduğunu düşünüyorum.2 sene boyunca bir kez torununun altını değiştirmemistir ya da ne bileyim kızım siz bunaldiniz yarım gün bilemedin bikaç saat torunuma bakayım siz çıkın gezin.. vs. bişey demedi arkadaslarimin annelerinin ne kadar özverili olduğunu görünce üzülüyorum senelerce torunlarına bakıyorlar yakın olmak için evlerini satıp yakınlarından ev alıyorlar. sokakta başka çocukların dedeleri buyukanneleriyle dolaşırken bizimkiler neden bu kadar kopuk diye üzülüyorum. malesef ailelerden yana şansımız yok. eşimle ikimiz birbirimize desteğiz. annem hep benden bişeyler bekliyor onu hastane hastane gezdirdim. ben 9 aylık hamileyken bel fıtığı ameliyatı olmuştu elimden geldiğince o halimle bakmaya çalıştım. ne bileyim böyle işte sizcede bencillik yapıyorlarmı yoksa benmi yanlış düşünüyorum

0|0
41

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...