Anneniz bencil mi özverili mi?

2 yaşında bir kızım var ücretsiz izinle bu yaşa getirdim ve kreşe verdim.1.5 ay oldu biraz alıştı ama hala ağlıyor öglenleri yatakta değil pusette uyumak istiyormuş. aslında 2 yaşın kreş için erken olduğunu düşünüyorum. sabah erken saatte uyandirirken üzülüyorum. Kuzuma aciyorum. Buyükler bakmaya gönüllü olmadılar. bu yüzden bizde teklif etmedik. Kayınvalidemler semt olarak zaten uzakta ama annemlere yakın oturuyoruz. annemde bel fıtığı ve boyun fıtığı var zaten bakması zor ama genede biraz bencil olduğunu düşünüyorum.2 sene boyunca bir kez torununun altını değiştirmemistir ya da ne bileyim kızım siz bunaldiniz yarım gün bilemedin bikaç saat torunuma bakayım siz çıkın gezin.. vs. bişey demedi arkadaslarimin annelerinin ne kadar özverili olduğunu görünce üzülüyorum senelerce torunlarına bakıyorlar yakın olmak için evlerini satıp yakınlarından ev alıyorlar. sokakta başka çocukların dedeleri buyukanneleriyle dolaşırken bizimkiler neden bu kadar kopuk diye üzülüyorum. malesef ailelerden yana şansımız yok. eşimle ikimiz birbirimize desteğiz. annem hep benden bişeyler bekliyor onu hastane hastane gezdirdim. ben 9 aylık hamileyken bel fıtığı ameliyatı olmuştu elimden geldiğince o halimle bakmaya çalıştım. ne bileyim böyle işte sizcede bencillik yapıyorlarmı yoksa benmi yanlış düşünüyorum

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyide canım. o. size bakarken birisinden yardım. almis mi
    Bakmazsa bakmaz yani o baksın diye mi dogurdun sen
    Bu konuda kimseye gönül koyma

Sen bir sene daha baksan iyi olur eşinin kazancı size yeter

0|0
    0|0
    • 1ay

Ücretsiz iznin yasal bir süresi var zaten o süreyi doldurdum ben yani başka bir şansım yoktu

• 1ay

Hmm o zaman mecbur kreş
      Hemde annen istediğin gibi bakmaz emin ol
      Bazen nenelerin bakmamasi daha iyidir
      Bende senin gibi önceden annem baksın falan derdim
      Annemin çocuk bakışını gorunce vaz geçtim bu dusuncemden

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• bencil

0|0
    0|0
  • özverilii

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun kadın Zaten hasta Bir de senin çocuğuna mı baksın. doğururken annene mi güvendim Benim annem ablamın her şeyini koşturuyor gene de yaranamıyoruz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yanlış anlamissin ya da ben yanlış aktardım. ben düzenli bakması taraftarı değilim zaten. sadece en azından bu 2 sene zarfında ara sıra sende nefes al diyip bir kez bile bakmışlıgı yok. sadece bir kez başsağlığına gittik eşimle 1 saatligine bıraktık. elbette seviyodur torunu ama etrafimdaki örneklere bakınca moralim bozuluyor

• 1ay

Tabi o konuda haklısın Benim annem hiç torunundan ayrılmıyor kucağından indirmesi

Yükleniyor...