İnsanlar neden Rüzgar Erkoçlar'ı yalnız bırakmıyor?

Rüzgar Erkoçlar birkaç yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirip kızdan erkek oldu ve kızlarla beraber. Televizyona çıkmayı bırakmış olmasına rağmen hala paparazziler peşinde ve geçen haberlerde gördüğüm üzere yolda yok yere dayak yemiş. İnsanlar neden onu rahat bırakmıyor? Kime ne?

0|2
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü insanlar boş kafalı, gösterecek düzgün bir haber bulamıyorlar, böyle beyinsiz beyinsiz programlar yapıyorlar. İşin kötü tarafı, aklını faydalı işlere vermeyen, gazetelerin sadece magazin sayfasından ibaret olduğunu sanan diğer boş insanlar oldukça, bu tür adamlar tükenmeden çoğalırlar.
    İki senedir televizyon seyretmez oldum. Saçma sapan programlar var. Tahammül edemiyorum artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dayak mı yemiş iyi olmuş valla öyle hormonla sakal uzatmakla erkek olunmuyor gülü hep gül zanneden dikeni batınca aklı başına gelir :)

0|0
    1|0
    • 1ay

manyak mısın kime ne kim ona ne hakla vurabilir

• 1ay

ve de kadın değil o adam.

• 1ay

adamsa adam gibi erkekliğin kitabında yazan şeyleri yapar ya döver ya dayağını yer gider.

• 2 gün öncede babası mustafa amca öldü enson ozmn gördüm halinden memnun ama o

0|0
    0|0
  • Prenses :)

0|0
    0|0
  • Aynen ben de çok rrite oluyorum buna adamlar korkudan siyasi haber yapamıyorlar ki artık sürekli magazin magazin yeter artik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onun hayatı kimseyi ilgilendirmez ama gelde bunu millete anlat

1|0
    0|0
  • Aslında kimseyi ilgilendirmez ama kendini bilmezler bir yerden çıkıp yapacağını yapıyorlar işte.

0|0
    0|0
  • Leave Rüzgar alone :'(

0|0
    0|0
  • Türk milleti insanlari ozel hayati icin yaptığı herseye bayılıyor çünkü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...