Ehliyet alma kriterlerini yeterli buluyor musunuz?

Bence yeterli değil adam beni görüyor daha gaza basıyor inşallah arabası paramparça olur😒

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• dolmuşçuda bana aynısını yapmıştı geçende okula koşarken. Dik dik baktım hiç istifini bozmadı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yeterli bulmuyorum cidden kazaların en büyük sebebi eğitimsizlik, düz yolda otomatik bir vites aracı 30 dk'lık eğitimden sonra herkez sürebilir, iq testi şart..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yeterli değil bence bir dönem çıkardıkları IQ testi uygulanmalı. aptallara ehliyet verilmemeli

0|1
    0|0
    • 1ay

Katılıyorum, iq olmasa da hızlı karar vermeyi ölçen testler yapılmalı. Ani bir şeyle karşılaştıkları durumlarda ne yapacağını bilmeyen kişiler çarpmasıyla ağaç devirebilecek güçte makineleri kontrol ediyor daha dikkatli seçmeliler

• Degil bence

0|1
    0|0
  • Yeterli buluyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeterli.. Ancak şu IQ muhabbeti uygulansa fena olmazdı.. Zira direksiyon sınavında arabayı yürüttüğün zaman geçiyorsun.. Arabayı yürütmek kullanabilmek değildir, eğitimler ve sınavlar zorlaşmalı..

0|0
    0|0
  • yetersiz özellikle direksiyon sınavını daha da zorlaştırmaları lazım o mühendisler malmıda o dikiz aynalarını icat etmişler özellikle kadınlar ve acemi mallar bir gün birine çakacam zaten

0|0
    0|0
  • Yeterli buluyorum genelini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...