Nedir bu herkesteki tükenmişlik sendromu?

Kime sorsam sıkılıyor, bir ölü toprağı, bir tükenmişlik sendromu var üzerinde ülkenin tüm yerleri mi aynı yoksa sadece benim etrafımdakiler mi?

1|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

• Malesef herkes tükenmiş ve yorgun cünkü hayat cok zor. Hayat bize calışmayı sabah erken kalkıp işe gitmemizi her ay verilen para ile elektirk kira su yemek ve kişisel ihtiyaclarımızı karşılamamızı istiyo ve 65 yaşında emekli olup sefa sürmemizi bekliyo ölene kadar calış diyo nasl yorulmayalım kimse holding sahibi zengin aile insanları degiliz. Herkes daha iyi yaşamak için caba harcıyor ve yoruluyo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayat herkesi yordu önce okul çalış çalış sınavlar staj mezuniyet derken sonra is arama sonra işte çalışma hep bir uğraş noluyor tukeniyoruz

0|2
    0|0
  • Gerçekten yaşadığında ne kadar berbat bir şey olduğunu anlarsın :/ sıradan bir can sıkıntısından farklı..

0|1
    0|0
  • ben tükenmedim :D

0|1
    0|0
  • Herkes de var, toplumca tükendik

0|1
    0|1
  • Malesef her yerde öyle... Biz çocukken böyle değildi ya :(

0|1
    0|0
  • Bu ülke gündemi herşeyi açıklıyor aslında

1|2
    0|0
  • Tükenmişlik değil tembellik sendromu o

0|1
    0|0
  • İşte bunlar hep dinsizlik hep atheistlik 😂😂

0|1
    1|0
    • 1ay

hiç bu açıdan bakmamıştım demek böyle düşünenlerde varmış teşekkürler

• rahatlik batiyor hepimize sekerim

0|1
    0|0
  • Havalardan.

0|1
    0|0
  • Bendede var.

0|1
    0|0
  • Yoo ben gayet mutluyum😀

0|1
    0|0
  • Şartlar tüketiyor

0|1
    0|0
  • Sukursuzluk baska aciklamasi yok

0|1
    0|0
  • Ben kullerimden yeniden doğdum 💪💪

0|1
    0|0
  • Biz tükenmeyelim de kim tükensin?

0|1
    0|0
  • çünkü her şey elimizin altında yediğimiz önümüzde yemediğimiz arkamızda. neyimiz eksik.. zorluk çekmediğimiz için zorluğun sıkıntının ne demek olduğunu bilmediğimiz için böyleyiz. en ufak bir şeyden mutlu olmuyoruz maymun iştahlıyız. insanlara verilen değer yok hatta günümüzde hayvanlara insanlardan daha çok değer veriliyor.

0|1
    0|0
  • Bende öyleyim neden neşe Yok üstümde hiç :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayat zor ve sıkıcı çoğu Türk vatandaşı için.. Zengin bile mutlu değil halinden. Bitik bir ülkeyiz bence.

0|1
    0|0
  • Ülkedeki genel karamsar, kasvetli, umutsuz havadandır o.

0|1
    0|0
  • hakkaten herkeste var

0|1
    0|0
  • Monotonluktan dolayı. herkes sistemin kendisine dayattığı şekilde yaşıyor istediği gibi yaşamıyor hem monoton hayatın varsa bir de paran yoksa o zaman sııkıntı büyük

0|1
    0|0
  • askerde olmasam hic sikilmam hep hareketli hep mesgul hep eglenceliyim ama burasi cok sikıııci

0|1
    0|0
  • bene de var

0|1
    0|0
  • Malesef öyleyiz ve düzelmezde

0|1
    0|0
  • İnsanoğlu tüketimde yeni çığırlar açtı en sonunda birbirini de kendi kendini de tüketmeye başladı

0|1
    0|0
  • erken pes edıyorlar

0|1
    0|0
  • Onlardan uzak dur, hayattan soğutuyorlar

0|1
    0|0
  • Valla bunaldim ben de :)

0|1
    0|0
  • Çoğu kişi de var bu sendrom.