Defalarca soruldu belki ama hala tartışma konusu, Birde (RESİMLİ) soralım Türk kızlarımı Rus kızlarımı diyorsunuz?

Sizce gerek kişiliği gerek güzelliği gerek seksapalitesi olarak türk kızlarımı rus kızlarımı?
Defalarca soruldu belki ama hala tartışma konusu, Birde (RESİMLİ) soralım Türk kızlarımı Rus kızlarımı diyorsunuz?

• Tabi ki Türk kızları
    79% (26)32% (6)62% (32)Oy Ver
  • Rus derim başka bişey demem
    21% (7)68% (13)38% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay şu an %62 ile Türk kızları önde ;)
1ay Erkeklerin %68 i rus kızlarını seçerken kıskanç kızlarımızın %79 u kendilerinin daha iyi olduklarını düşünüyorlar ama sanırım önemli olan bayanların değil erkeklerin tercihleri :)))

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• rus tabi ki :D

0|1
    0|0
  • sokaga cıktıgında o resımdekı turk kızlarınımı goruyosun ayrıca guzel bı bayanı hakedıcek tipin var mı ruslarda sıze meraklı deıl turk erkeklerın en buyuk zafıııı uckur duskunu olması ve para yedırmesı guzel kadın görunce butun servetınızı dokuyosunuz

0|0
    0|0
  • Bir de dönüp kendinize bakın !

1|0
    0|0
  • Senin anan bacin teyzen halanda mi boyle. ben ve benim etrafimdakiler boyle degilde..

1|0
    0|0
  • Türk kızları

0|0
    0|0
  • Türk

0|1
    0|0
  • Bunlar kafayı sıyırmış

0|0
    0|0
  • Rus cocugumusun kardeşim? Cevabın hayırsa sus ve çekil.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının hepsi böyle ya zaten ya

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • Anan Türkse şu an kaç akrabana hakaret ediyorsun say bakalım herkes ademden geldi kimse görünüşünü seçmedi keko kızlar güzel kızlar popüler kızlar havalı kızlar tatlı kızlar yeter ya sizden de gına geldi ben anime izlemeye gidiyorum tipsiz kıllı maymunlar gidin kendinize bakın kaç bence kaç soru gördüm milletinin insanını aşağılayan ne kadar düşmüşüz abi öbür dünyada sen mavi gözlüsün seni cennete alak diyecekler demi mallar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• türk kızları rus kızlarını geçti güzellik ya da karakter için söylemiyorum kötü şeyler yapma mesela küçük yaşta cinselliğe giriyorlar elbise değişir gibi sevgili değişiyorlar çocuk aldırıyorlar çöplere koyuyorlar tamam her kız böyle değil ama ne yazık ki çoğunluk böyle.

0|0
    0|0
  • bizim etrafimizdki kizlar tas gibi sana demekki bole denk gelmis fotoya değil etrafimdaki kizlara bakarak konusuyorum turk kizlari

2|0
    0|0
  • Yatakta Rus, mutfakta Türk kızı derim.

0|0
    0|0
  • Türk kızları..

0|0
    0|0
  • inadına türk kızları

1|0
    0|0
  • Gayet güzel türk kızları tanıyorum 😏

1|0
    0|0
  • Türk

1|0
    0|0
  • Güzel çirkin heryerde var bence bizim türk kızları daha güzel balık etli daha seksi

1|0
    0|0
  • Turk kizlari tabii ki

0|0
    0|0
  • çOK UZATTınız ama.

0|0
    0|0
  • Domuz kokan dinsiz olacağına çirkin olsun Türk olsun

0|0
    0|0
  • Cirkin rus kizi bulup suraya atayim dedim aradim aradim bulamadim ama yinede TÜRK kizlari candir

0|0
    0|0
  • tahiti girls, hawaii girls and eskimo girls

0|0
    0|0
  • Rus derim başka bir şey demem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...