Kocanızın kahveye karınızın günlere gitmesi konusundaki fikriniz nedir?

Erkekler kahve muhabbetini oyun oynamayı sever ve orada olmak Mutlu eder onları kadınlar da sanırım günleri çok severler peki sizin eşiniZde durum nedir ya da gelecekte bu tür durumla karşılaşacağınızdaki tepkiniz ne olacaktır

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Günlerden oldum olası hoşlanmam. Anneminde çalışan kadın olması bu tür şeylerle ilgili olmamasından kaynaklı sanırım. Erkeklerinde kahvede bütün gün boş boş vakit geçirmesinden hoşlanmıyorum. Evlendiğim zaman gün yapmayacağım kesin ve eşiminde kahveden çıkmayan bir tip olmasını istemem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sohbete giderim, eşimde sohbete gider..
    Kermes, kurs vesaire.. Hocalık yapar inşallah ;)

#Vesselam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Birbirini dengeliyor da evi ne bok yemeye kullanıyorlar? Otel mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu şekilde kullanan çok maalesef öEllikle sosyo ekonomik durumu düşük bireylerde

• Ne eşim kahveye nede ben günlere giderim 🤗
    Şimdi biz kadın VE erkek değilimiyiz😱😱

0|0
    0|0
  • eğer kahveye giden biri olduğunu önceden farketmişsem soğurum ben. hiç sevmem ya.

0|0
    0|0
  • Ben günleri cok gereksiz buluyorum.

Cok şükğr eşimin kajve alışkanlığı yok benimde kadinlar toplantısı.

Beraber kuzenlerle bowlınge gidiyoruz. Bilardo daha olmadı ama onuda istiyoruz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok şükür benim de YÖK alışkanlığım eşim de nefret eder günlwrden sadece halısaha maçlarım var ki eşim de spor yaptığım için destekliyor gayet de mutluyuz

• Arada gitsin ama sürekli gitmesin ne var ben onla sohbet ederim 😕

0|0
    0|0
  • eşit olmalı ama birbirine de zaman ayırmalı insan aksam koca eve gelmiş kadın komsuya gitmiş veya kadın aksam için hazırlanmıs ama adam kahveye gitmiş olmaz.

0|0
    0|0
  • birbirimize yeterli zaman ayırdıktan sonra kişisel boş zaman değerlendirme yöntemleri elbet olacak anlayışla karşılamak gerek. ama sabah kahveye gidip akşam gelen ilgi göstermeyen erkek kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Günleri seven kadın mı? :D 50 yaş ve üzeri olursam beelki.

0|0
    0|0
  • Iyibbisey

0|0
    0|0
  • Daimi alışkanlık olarak istemem.. ayda 1 arkadaşlarıyla olabilir..

0|0
    0|0
  • Kabul etmem. kendim de kadın toplantılarından hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Kahveye gidebilir bende güne giderim

0|0
    0|0
  • kahveye gıtme kültürü kaldı mı ya

0|0
    0|0
  • Evli olsam eşimin kahveye gitmesini isterdim takilsin orda bende güne gidip stres atardim 😃

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlayışlı bayan başka olur tabi sevdim bu güzel cevabı hatta cevabın sahibi ile tanışmak. Bile istedim 😄😄

• Benim eşim ayda 1-2 kere arkadaşlarıyla kahvede buluşur ki gayet normal karşılarım. Benimde arkadaşlarım eve geldiği zaman o dışarı çıkar rahat rahat oturup konuşalım diye bu gayet normal bir durum yani. İkimizde arkadaşları var ve onlarla zaman geçirmekten hoşlanıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben kahve sevmiyorum o da gün sevmesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...