sizce kiz evladi babayla mi buyur yoksa anneyle neden sizce?

1|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• anne ile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Babayla, cunku abisi babasi olmayan kizlar rahat buyurler onlari durduran engelleyen kimse olmaz ya da kiz baba abi sevgisi görmezse hata yapmak uzere oldugunda onu durduracak tek bir dusunce aklina gelmez. Abisi babasi aklina gelir hata yapmaktan vazgecebilir ama ben sadece annesiyle yasayan buyuyen hangi kizla ciktiysam hep o kizla beraber oldum, annesi biliyordu cogunun bu beraberligimizi, oyuzden kizin olgun duygusal buyumesi icin babada kalmasi lazim, bosa dememisler ananın yetistirdigi degil babanın yetistirdigi kizi al diye

0|0
    0|0
  • evlad babasız büyür ama annesiz büyüyemez

1|0
    0|0
  • anne, kızını daha iyi anlar.
    baba, oğlunu daha iyi anlar.
    ama, aşağıda bir üyenin dediği gibi;
    hangisi daha çok sorumluluk alabilecek olgunluktaysa onu tercih etmelisin.

0|1
    0|0
  • çok karışık ama bunu sen sevebiliyorsan olgun olan tarafı seç derim. ben 15 yaşında babamı kaybettim sorumluluk alabilecek kimse onu tart öyle karar ver

0|0
    0|0
  • İkisiyle birlikte büyür.

0|0
    0|0
  • kiz baba ile erkek ana ile

0|0
    0|0
  • aile bir bütün olmalı herzaman.. anne de gerekli baba da.. o yüzden ikisiyle birlikte büyümek en güzeli

0|0
    0|0
  • Anneyle büyümeli kızlar babaya düşkün olsada anne daha çok yardımcı olur her konuda

0|0
    0|0
  • Anne

0|0
    0|0
  • anne

0|0
    0|0
  • 2 siylede büyümeli bence ama mecbursa anne

0|0
    0|0
  • baba

0|0
    0|0
  • Anneyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annem de babam çalışan insanlardi ikisinin de katkısı büyük annemle hiçbir derdimi paylaşamam ama babamla paylaşırım çünkü babam gayet olgun ve çok derin düşüncelidir.. Annem ise umrumda olmayan çok şey vardır.. onun için kişilik çok önemlidir kız çocuk da erkek çocuk da olsa farketmez önemli olan kişilik.. Bir erkek gayet de güzel çocuk yetiştirir.

0|0
    0|0
  • Anne

0|0
    0|0
  • anne

0|0
    0|0
  • babamla büyüdüm ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...