Ailemin evlilik baskısından bıktım?

Ben iyi bir şirkette ailemden başka şehirde yaşayan bir kızım. Ailem üniversite biter bitmez evlen evlen diye baskı yapıyorlar. Sürekli karşıma birini çıkarıyorlar. Ben evliliğe karşı biri değilim ama karşıma çıkardıkları insanlar hiç kafama uygun tipler değil. İstemeye istemeye birkaç kere buluşmaya gittim. Bir de buluşmadan sonra nasıl geçti vs vs gibi sorular sorup özel hayatıma müdahale ediyolar. Ben özel hayatıma ailemi sokmak istemiyorum. Çünkü onlar benim kafamda insanlar değil muhafazakarlar. Yeri geldi ilişkim oldu bazen ama yine de söylemedim onlara. Çünkü onların tek ilişki anlayışı evlilik malesef. şu an bir ilişkim yok ama bu saçma sapan çabaları sinirimi bozuyor. Biz aslen türkmeniz ama güneydoğu kökenliyim. Dolayısıyla hep oradan buluyorlar. Güneydoğu kökenli birini istemediğim halde kaç kere yapıyorlar. İşin içinde halam da var o sürekli birisini bulup anneme gösteriyor ve ondan onay alırsa bana söyleniyor. Bu tür davranışlar hiç hoşuma gitmiyor. Benim bir ilişkim olsun istiyorum ama onların buldukları her adam bana kötü geliyor nedense. Fizik olarak ta benden çok düşük tipleri karşıma çıkarıyorlar. Gerçekten çok sıkıldım artık.

0|0
412

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...