Ailemin bana davranisi?

Annem babam ablam ucude surekli benden sikayetci haldeler. Evet sikayet etmeleri normal ama bunu herkesin yaninda yapiyorlar. Mesala bir arkadasim geliyor eve hep beraber oturuyoruz ismim esra olsun. "Esranin odasi cok daginik, esra calismiyor, esra cok sigara iciyor ev kokuyor her yer esranin saci bunu niye boyle yapmadin" gibi seyler soyluyorlar arkadasima beni sikayet ediyorlar resmen hafif tebessum ederek. Sonra bunun uzerine benim uzerimden bir espri donuyor. Sizce normal mi sizin ailenizde boyle mi arkadasimin ya da her hanigi birinin yanimda boyle davranilmasi normal mi sizin ailenizdede oluyor mu? Ne yapmaliyim?

1|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çeki düzen ver

0|0
    0|0
    • 1ay

Onlarin degismesi gerekiyor. Herkesin kusuru vardir ama herledin yaninda anlatmalari hos degil

En İyi Kız Görüşü

• evet yalnış şeyler ama abarttığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Normal olmadigi gibi ayıp dayım da mesela baskasinin yanin da beni kötüler.

0|0
    0|0
  • biraz uyumlu olmaya çalış ve her sözü kafanda kurma canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aileni uyarmalısın. Yaptıkları çok yanlış.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sizin ailenizdede oluyor mu ya da denk geldin mi. Kendimi dislanmis hissediyorum

• 1ay

Daha lisedeyken kardeşim arkadaş ortamımız aynı olduğu için arada benim adresten espri yapmaya çalışıyordu (benim de güldüğüm kırıcı olmayan şeylerdi ama bunu bir ara devamlı yapmaya başladı uyardım aldırmadı...) bir gün bir tenhaya çekip bir güzel dövdüm sonra düzeldi. :D
      Aileni ciddi ciddi uyarmalısın. Senin öz güvenini çok kötü etkiler bu. Bu tür şeyler aile içinde kalmalı. Seni rencide etmeleri hele hele arkadaşının yanında... çok çirkin ve yanlış.

• Ohooo bana bunları bağırarak söylüyolar slaşzöspözkx

0|0
    0|0
    • 1ay

Evde soylesinler kimse yokken tamamda komsuya ya da arkadasimin ayninda arkadasima sikayet etmeleri normal mi bunu soruyorum

• 1ay

Evet en çok arkadaşlarıma şikayet ediyolar 😂

Yükleniyor...