Yarın tatil uyuyacağız diye sevinmek yerine törene veya yürüyüşe katılacak mısınız?

Bazı şeylerin değeri kaybedilmeden anlanmaz ya
yarın uykusundan feda edemeyip cumhuriyet bayramını kutlamayacaklar da cumhuriyet in değerini kaybetmeden anlamıcaklar sanırım
Biz yarın kortej yürüşüne gidiyoruz her sene olduğu gibi ve yoldaki insanların gençliğe, bizlere umutla bakması kadar gurur verici bir şey yok

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• :) iyide bunu gizlli üye olarak neden yazıyorsun , Cumhuriyet çocuklarıyız çok şükür.
    gizlilik ne diye?

0|1
    0|0
    • 1ay

Bazıları 'prim' olarak algılamasın diye

• 1ay

prim yap , bu konudan yapacaksan sonuna kadar yap.
      ben şahsen hiç çekinmem bundan. Cumhuriyet çocuklarız ya. aksini iddia eden bizde değildir. nereli olursa olsun. yürüyüşe gelir miyim bilmiyorum. her gün 5 -6 arası uyanıyorum bakalım kısmet.

En İyi Kız Görüşü

• her sene 29 Ekimde Anıtkabire giderim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Laik cumhuriyet rejimine bu kadar düşkün ve hayransan git askerlik yap, bu sisteme canını ver.. 1 asırdır erkeklerin öldüğü yeter, biraz da kadınlar ölsünler.. Her şeye ortalığı ayağa kaldırmayı biliyorsunuz, askerlik konusunda da kaldırın ortalığı da samimiyetinizi görelim..

0|0
    2|0
    • 1ay

Kurtuluş savaşında vatanı için ölen kadınlardan haberin yok mu senin
      Her gün şehit haberinin alındığı ama hiç bir b*kun değişmediği ülkede kadınlar askerlik yapıp öldüğünde ne değişecek

• 1ay

Kurtuluş savaşında erkekler yattı mı? Ulan o savaş da erkekler sayesinde kazanıldı zaten. Eşitliğin olduğu dünya ülkelerinde iki cinsiyette askerlik yaparken, bizde neden yapılmıyor? Bu kadınlar neden her boka isyan ederken askerliğe etmiyor? Askere kim gitmez biliyor musun? Engelliler, hastalar ve KADINLAR. Bu ne demek, kadınları da engelli olarak gördükleri için askere almıyorlar demek. Yerinizde olsam ben engelli miyim ulan der, askerlik yasalaşsın diye meclis önünde yatardım. Sizi açıkça küçük düşürüyorlar farkında değilsiniz..

• yarın çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Mini etek giyin. Milletin umudu artsın.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...