Cahillere tahammülüm yok?

Sizin var mi? Okumamiş insanlari kastetmiyorum, ama mantıksız konusan ve konustugunun dogru olduguna körü körüne inanan insanlardan nefret ediyorum ya. Sizde de var mi boyle huylar... ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Var o yüzden çok muhatap olmuyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları olduğu gibi kabul edeceksin, Ben dün İtü Uzay fakültesindeydim brainiac elemanlarla MS de çalışan arkadaşlarımla güzel bir kurs yaptık, sonra çıktım kapıdan, Tesbih sallayan kekolar özlü sözler söylüyodu kızlara :D yani bazen kültür farkı uzayla magma kadar olabiliyor ama akışına bırakmak gerekiyor, buradada çok cahil var, sorsan beni yerden yere vururlar :D

0|1
    0|0
    • Zaten oylelerinden nefret ediyorum , soruda bahsetmisim ama cok aciklamamisim. Cahil ol tamam sıkıntı yok ama daha bir de tutup akademisyenleri, bilim adamlarini elestiriyorlar deli oluyorum

• Sorma kardeşim, bak ben onu şu şekilde izah ediyorum kendi kafamda

İnsan çapı kadar görür dünyayı, kediler ve kutu örneği senin kutun 10 cm ise okadar görürsün dünyayı 50 cm ise okadar

• Guzel izah :)

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• Belki de başka insanlara göre sende cahilsin..

Her insana tahammülün olsun olsun ki benliğini kaybetme..

1|0
    0|0
    • Dogru 1 tanedir. O doğruyu arastirmadan kulaktan dolma bilgiyle hiç etmeye calisanlari sevmiyorum. Boyleyim degisemem :)

• Her sorunun bir doğru cevabı yoktur. Hayat bazen çoklu cevap sunar..

• ben öyle insanlarla muhattap olmuyorum

0|0
    0|0
  • Benim de cehalete tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • bende de et o zaman çünkü benim düşüncelerimin hepsi doğru

0|0
    0|0
  • Benimde tahammülüm yok

0|0
    0|0