Eve Sürekli Misafir Geliyor?

Cidden aşırı derecede annemin arkadaşı bize geliyor. Her eve geldiğimde kadın mutlaka bizde oluyor. Ve sürekli çat kapı geliyor. Bugün annem ile dışarı çıkacağız ama her zamanki gibi çat kapı geldi. Bide üstüne üstlük başka bir arkadaşıda geldi. Cidden ben bugün dışarı çıkmak istiyorum. yapabileceğim bir şey var mı?

0|1
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ki sürekli olarak size geliyor ise düşüncesiz biridir. Lakin bu durumda senin yapabileceğin tek şey onlar yanındayken annene; " Anne hadi çıkmamız gerek geç kalıcaz." demen olabilir. Bu durum da düşüncesiz o kadınların ağzına laf vermen demek olabilir. " Aa, Ayten bak görüyon mu kızı biz gidelim diye nasıl bahane üretti." gibi durum gelişebilir.

#Holmes

0|0
    0|0
    • 1ay

saatine kadar kaçta çıkacağımızı söylememe rağmen kalkmıyor

• 1ay

her zaman ama annemin gözünde arkadaşları kırk yılda bir geliyor

• 1ay

Annen o arkadaşlarıyla gayet mutlu demek ki, yapacak pek bir şey kalmıyor bu durumda. Birkaç şeytanlik dışında.

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmaya dal işte bizde bugün dışarı çıkcaktık falan de ya da işimiz var de ya daaa hastaneye gidicez deyin ya da yakınımız hasta deyin ona ziyarete gitcez deyin

0|0
    0|0
    • 1ay

baştan bugün dışarı cıkacağız dedim saati e kadar dediim ama kalkmıyor

• 1ay

Bidaha kapıyı açmazsınız o zaman. Bizim de aynı öyle bir durum oldu sonra annem bidaha kapıyı açmadı. Dışarda karşılaştık kadın anneme "evde olup da kapıyı açmıyosun farkındayım vs" dedi sonra küstüler ama iyi oldu küstükleri yoksa bizde sizle aynıydık

Erkekler Ne Diyor 10

• Anene söyle uyarsın daha az gelsin köyde falan mı oturuyonuz?

0|0
    0|0
    • 1ay

hayır köyde oturmuyoruz

• 1ay

Genelde köylü kadınlar öyle davranıyor neyse anen uyarsın sanırım kadın aylakçı adam işte evde boş kalıyor

• yalnız cıkabılırsın

0|0
    0|0
    • 1ay

arkadaşımın evine gideceğim ve annesi annemide bekliyor

• 1ay

sen gıt anne de gelır , gıderken geç kalma dıye seslen kalkar onlar da , anlarlar artık

• Kov o kadını

0|0
    0|0
  • Bu yaşta hala annenlemi sokağa çıkıyorsun

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • En sevmediğim durum

0|0
    0|0
  • Annenin arkadaslarina selam sole birazda bana gelsinler onlara ihtiyacim var onlarinda bana tabikide

0|0
    0|0
  • bana numaranı ver arayım seni acil gelmen gerek ölüyorum diye :D

0|0
    0|0
  • sen bitmişin okey çekmeye dönüyon

0|0
    0|0
  • Takil kafana gore canisi anneye sole ben cikiyorum diye dolasicam braz de cik sart degl o kadnlarla oturman evde

0|0
    0|0
    • 1ay

çıkarım çıkmasına ama arkadaşıma gidecektik ve annesi annemi sorar

• 1ay

Acil misafir geldi cikamadi baktm. olmcak ben geldm dersn arkadasini alir cikarsnz disari ya da annesinide alin sizin eve brakin kacn ikikiz basbasa 😊

Kızlar Ne Diyor 9

• Bizde tam dışarı çıkıyorduk başka zaman bekleriz de annen yapamazsa sen yap ya da şuanda sizderlerse hadi anne geç kalıcam uydur bir yer oraya ne zaman çıkıcaz de

0|0
    0|0
  • bir tabak kısır ye kendine gel

1|0
    0|0
  • telefonla biri aramış gibi yapsanız :/ berbat bir durum benim de anneanemin öyle bir komşusu var

0|0
    0|0
  • Ima et bozuldugunu goster

0|0
    0|0
  • kovala ya manyağa bak.

0|0
    0|0
  • terliklerine tuz serp. kalkıyolardı öyle

0|0
    0|0
  • Cik sen anan ilgilenir