Kapat

Çok tipsizim kendimi değiştirmek istiyorum?

çok cirkinim tipimi değiştirmek için boya kullanmayı lens takmayı makyaj yapmayı dusunuyorum sevdiğim çocuk var benden hoslanmiyo :( doğru birşey mi yaparım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• foto atmadan senin hakkinda nasil bir yorum yapiyim makyaj lens seni gecici olarak disardan guzel gostersede bir iliski icin yeterli degil bence sonucda sen gene sensin vezir altin elbisede giyse vezir padisahdan ustun deildir sonucda bence bos ver seni oldugun gibi begenicek birini bul yarin evlendiginde gulle evlendim elimde diken kaldi demesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Tin suresinin 4. ayeti; Muhakkak ki biz insanı en güzel bir biçimde yarattık. Belki bu ayet sana sorunda yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
    • ben genetik olarak cirkinim tipimi babamdan almisim suratim erkj suratı gibi değiştirme imkanı olsa hmn degistiririm

• çirkin kul yok kendine çok düzenli iyi bakmayan kul var bakim yapmassam böyle çirkin kalirimm kimse beni evmez istemez.

• E ona bakarsan beni kimse istemez diye herkes düşünüyo. Bak emin ol buna tüm samimiyetimle söylüyorum. Mesleğim gereği nice yüzü güzeller geliyo görüyorum. Ama din ve iç güzelliğinin her seferinde daha da doyumsuz olduğuna kanaat getiriyorum. Bana inan lütfen.

• Kendini sevdirebilir misin aceba böyle

0|0
    0|0
  • Arabanın kaportayı boyatırsın arabadan anlamayan adam gelir ne güzelmiş der alır gider, ama asıl işine yarayacak şeyleri bilen adam ona göre kontrol eder öyle alır. Seçimini kendin yap bir gün o sahte güzellik elinden gidecek

0|0
    0|0
  • Bence önce bakış açını değiştir (: niye çirkin olasın

0|0
    0|0
  • Ne kadar devam ettirebilirsin bunu?

0|0
    0|0
  • Seni olduğun gibi seven biri bulmadan mutlu olamazsın

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğalca makyaj yap kiloluysan kilo ver yüzüne bakım falan yap kendine ait bir tarz oluştur

0|0
    0|0
Yükleniyor...