Şort giyip tekme atılan kadın acaba yine şort giyermi şort ile toplum arasında gezermi?

Şort giyip tekme atılan kadın acaba yine şort giyermi şort ile toplum arasında gezer mi ve bu şahıs serbes bırakılmış?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya sinirim bozuldu. Bir de ''Herşey islam kurallarına göre oldu'' diyor ya tv ye kafa atasım geldi. Sanane sen kimsin ki onun dinini müslümanlığını yargılıyorsun. Sana mı düşmüş salak.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• her ceza devlete bırakılmaz mısal tecavuz tacız siddet bunların cezasını insan kendı vermelı şimdi bu kadının kardesı kocası babası bu tekme atan adamı bulup onlarda iyice tekmelerse ne olur oadam hastahanelık oldugundan belkı bır ıhtımal akılanır ve bu sekılde cezalandırma topluma yayılsa ne olur toplumda bir nebze duzelme olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadının yaşadığı hoş değildi elbet ama buna gösterilen tepki, tecavüzcüsüdür, tacizcisidir... Onlara gösterilmiyor.

0|0
    0|0
  • Adamin ruhhastasi olduğu çok belli.. o kız zor toparlar kendini.. Yazik..

0|1
    0|0
  • giymez artij kikrkmus tw de gordum nasil titriyordu korkudan. allah bildigi gib yapsin o tekme atan pislikleri cocuk tacizine ses cikarmazz vatan millet sevdasi nedir bilmrz ama aciz kadib gorunce erkek olurlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Valla olayin bu sekilde sonuclanmasina uzuldum ama dun tv de kizin hayiflanmasini gordum ben nasil disari cikcam korkuyorum seklinde mizmizlanmasi aglak hali bana sanki trubunlere oynuyor izlenimi verdi. Olayin ciddiyeti benim icin rafa kalkti. Kendisinden evet boyle bir olay oldu ama bunlar benim hur irademi engelleyemez bildigimi yapacagim seklinde bir tavir beklerdim. Herzamanki gibivyine olay sunduruldu sunduruldu suyu cikti

0|0
    0|0
  • Keşke bana denk gelse bu olay.

0|1
    0|0
  • 1 yil felan gezmez sonra gezer. Sahis serbest birakilmadi tutuksuz yargilaniyor, mahkeme tarihi ertelendi. Yani mahkemeye kadar yine kurallara ve hukuka bakacaklar. Ama yine serbest kalir bu ulkede.

0|1
    0|0
  • kadınlar, kötü kadınlara tepkilerini göstermeli!

0|1
    0|0
  • Gezer engel olmaz. Rahatça gezer şovcu

0|1
    0|0
  • bence gezmez, en azından uzun bir süre gezmez

0|1
    0|0
  • asıl soru, o şahıs o kızın yakasını bırakırmı artık?

0|0
    0|0
  • kabak tadı verdi bu muhabbet

0|0
    0|0
  • Yarın bir gün o adam öldürülecek buraya yazıyorum

0|0
    0|0
  • Bence gezer

0|0
    0|0
  • Her gün korku ile yaşayacak o kız.