Sizin gözünüzde Ahmet Kaya kim?

Bugün doğum günü. Yaşasa 60 yaşında olacaktı. Sizce vatan haini mi? Vatan sever mi?

1|1
11|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• içten arkadaşım kelimesini türeten doğal kişilik suçu selda bağcanın deyimiyle erken öten horoz olmaktı ona çile çektirenler şimdi sözde pişmanlık sözleriyle kendilerine yer buluyorlar ama o kırklı yaşlarında daha belkide birçok besteye imza atacakken bu dünyayı terk etti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Ölürsem, hayatımda istediğim bir tek şey var, bir tek şey var. Asla bu ülkeyi sevmiyor demesinler asla yani, Ben Edirne'den Ardahan'a kadar bu ülkeyi çok sevdim. Ahmet Kaya.
    Bu gün hdpli vatan haini şebeleklerle karıştırılmamalı. O sadece Kürtçe şarkı söylemek istedi. Gözümle şahit oldum, sırf Kürtçe teşekkür etmek istedi diye, bu gün son üç seçimdir deli gibi hdp reklamı yapan o medya linç etmeye kalktı onu. "Arabam Şeferefsizler yüzünden memleketimde kaldı" dedi
    Hürriyet;"Ahmet Kaya arabam şerefsizlerin memleketinde kaldı dedi" diye manşet attı. Allah rahmet eylesin. İnsandı işte; geldi, geçti.

0|0
    0|0
  • açıkca pkk yı destekleyen yaratıgın adını bile anmak bence düşündürücüdür minyonlarca insan dururken sabah sabah bu vatan hainini neden dile getiyorsun anlamadım.

2|3
    2|1
  • terörist pisliğin teki.. hiç mi aklınız yok

1|2
    0|0
  • Sevdigim bir sanatçıydı vatansever mi hain mi sorusuna gelince asıl hainler hainlerin ağa babası başımızda

1|0
    1|0
    • 1ay

@HyPaTiaaa Evet öyle yazıyor ama kitaplar bazen yalan söyler 😅
      Aynen ingiltere çok tehlikeli bir ülke yazısız içtihatlar ile idare edilen tek ülke

• 1ay

Haklisin 🙄

• Terörist

2|3
    2|1
  • Siyasi hayati dusuncesi beni hicbir zaman ilgulendirmedi ben sadece sanatina icraatina baktim ve boyle bakacagim

0|1
    0|0
    • 1ay

Sen daha sanatına sanatciligina bak ta sırtından çok yumruk yersin daha dur sen

• 1ay

Yav hadi git yeme çomağı kafana şimdi. verilecek çok cevaplar varda boş yalan konusana laf anlatmak kör adama renk anlatmaktan daha zordur

• 1ay

Ankaradaysan gel o comagi kim kimin popona sokuyor picin evladi

• İnsan

1|0
    0|0
  • Adam gibi bir sosyalisttir. Protest muzigin babasidir.

1|1
    0|0
  • Çok büyük 1 sanatçı. Besteci. Dürüst, mert, sözünün eri 1 insandı.

1|2
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=FuJh2YLjXpE sadece izle 3 dk... sence hain mi ;) bence Evet..!

2|1
    0|1
  • Siyasal düşüncesi bei ilgilendirmez diyenlere sesleniyorum o ve onun gibi şerefsizler yüzünden kalleş şerefsiz pkk denen örgüt besleniyo doğuda şehit olan onca mehmetcik hiçmi umrunuzda değil be utanmazlar

1|2
    1|1
    • 1ay

hass.. tir ordan armut seni barzaniyi getirip İbo ile düet yaptırınca nereyi desteklemiş oluyoruz lahana beyinli ilk götünüzü temizleyin

• Abi adamın şarkıları iyi güzel hoşta hiç ne anlatmak istediğini tarihlerine göre dinlediniz mi? Adam resmen dağ hayatını türkülere aktarmış deşifre olmamış terörist yancısı bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Türkiyede birlik için barış içimn mücadele etti mi ben bilmiyorum da eğer mücadele etti ise vatanseverdir ;)

0|0
    0|0
  • Vatan haini değildi

1|1
    0|1
  • picin teki...

1|1
    1|0
  • Böylece lüzumsuz bir insanin konusu bilmem kaç milyarlık terebaytlik network ağında isminin geçmesi bile fazla ve bunca kişiliğe haysiyetlere küfürdür. terörist olduğu ortadadır Teşekkürler.

1|0
    1|1
  • Her şarkısında vatan hasretini dile getiren bir adama vatan haini diyenlerin ta a... koyim

1|2
    0|1
  • pkk lı..

0|0
    0|0
  • Vatan hainlerine göre vatan haini. bana göre ise adamdır

1|1
    0|1
  • Efsane...

1|0
    0|0
  • Sanatçı.

0|0
    0|0
  • Vatan hainidir açık ve net en basit örneğide almanyada verdiği konser sonra sürgün edildiği yerde artist artist konuşmaları falan vatansızlıktan öldüm diyor ama vatanımızı bölmeye çalışanların yanında o köpeği savunanda benim gözümde vatan hainidir.

1|0
    1|1
  • Mert, delikanli bir sanatci..

1|1
    0|0
  • ateşi bol olsun itin

1|2
    1|1
  • Şarkıları güzel olabilir. Fakat PKK destekçisi bir adamı kahraman ilan etmemize az kaldı.

0|1
    1|0
  • Yürekli bir adam

0|1
    0|1
  • Gerçekte nedir bilemem bana gore sadece bir sanatçı ve hakkını veren bir sanatçı

0|0
    0|0
  • Ahmet Kaya efsanedir bu ülke bir daha böyle bir isimle tanismaz

0|2
    0|0
  • ya vatan haini diyenleri de anlamak zor. ne yapmış adam devlet sırlarını mı satmış, terör örgütü mü kurmuş, darbe mi planlamış ne yapmış? sevmeseniz de bu kadar kolay yaftalamayın.

0|0
    1|1
  • Vatan sever olduğunu belli eden tek bir amare var mı ki burda sorabildin?

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Vatan sever... Bize kalan ise muhteşem sesi ve parçaları oldu. Gururla Bakıyorum Dünyaya şarkısını da tek geçerim, biz dostu da düşmanı biliriz hesabı.)

0|0
    0|0
  • Bir sanatçı
    Bir ozan
    Ve bu toprakların yetiştirdiği bir değerdir.

0|1
    0|1
  • Ne vatan haini ne de vatan sever, vatanı yok bir kere haini olsun veya sevsin

0|0
    0|0
  • Vatan haini

Ama seviyorum ses tonunu şarkılarını falan
    Tek şarkısını sevmiyorum "benden selam söyle daglara "yi

0|0
    0|1
  • Gizli gizli odamda dinlediğim sanatcı. ''Sadece sesini'' sevdiğim adam. Bu kadar.

0|0
    0|0
  • Komünist pç fakat şarkıları çok güzel

0|0
    0|0
  • O kadar çok şey çarpıtılıyor ki bu ülkede
    Aslı ne olursa olsun sanatını müziklerini sevdiğim bir üstad...

0|0
    0|1
  • Hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • Dertdaş yürekli ADAM

0|0
    0|0
  • Eşim 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...