Güzel kızlar kiskanilirmi?

Güzel kızlar her zaman kiskanilirmi? Gerçekten güzel olan kizlar her zaman yalnız midir arkadaş anlamında kimse arkadaşlık kurmazmi kursa bile kıskanılir mi her zaman?

0|1
515

En İyi Erkek Görüşü

• güzellikle alakası yok ilişkiyle alakası var bu kıskançlık olayı belli bir yaşa kadar devam edicek çünkü erkek belli bir yaşa kadar çıktığı her kadını hayatının aşkı sanar evlenicek sanar (galiba kızlarda öyle bazıları bilemiyorum) ve bundan nedendir ki derler ya seven kıskanır yok şunu yapma bunu yapma en sonunda paranoyaya dönüşür ve ilişki biter belli bir olgunluğa geldiğinizdede kız ya da erkek tek başına gece çıkıp sabah gelse bile byerinizde olmiycak çünkü iki şey düşüneceksiniz birincisi şimdiye kadar yaptığınız hataların hepsi karşı tarafa güvenmediğiniz içindi yok hani güvenmek derken git naparsan yap beni aldatmıyacagını bilmiyorum ama sevdigini biliyorum dersiniz çünkü deneyimleriniz satyesinde birinin 500 erkekle kalsa bile size yalan söylemiycegini anlarsınız (tabi okadar degilde) bu yüzden yaşınız küçükse deneyin ve deneyimleyin yapacak bişey yok kıskanmayan insan yoktur fikir ayrılıkları vardır ya da farklı kıskanmalar vardır bu sana engel olmasın ve bide şu var daha kaç güzel kız kaç erkek gördünde genellemek istiyorsun böyle bir genelleme yapamazsın bu yüzden aşık oluyor insanlar hiç ummadıkları insanlara çünkü genellemelerle alakası olmayan insanlar olduğunu farkediyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daima, her ortamda.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Şimdi bu soruya cevap vermek isterim ama kötü bir şey var ki ben hiç kıskanmıyorum o yüzden sadece bilmiyorum desem kızmazsın umarım

1|0
    0|0
  • Hem cinsleri tarafından kıskanılacağı kesin. Erkekler de yalanıp dururlar herhalde. :)

1|0
    0|0
    • Erkeklerde gıcık olurlar çünki o kız bize bakmaz deyip uzaklasip kendi içlerinde bir ezilme yaşarlar

• Ben zamanında yaşamıştım o duyguyu. Ama sonrasına yanıldığımı da anlamıştım, geç de olsa.

• Hayatimdaki en guzel gunleri guzel kizlarla yasadim
    Ama guzeller die değil nasil desem hani kiskananlar yuzunden bir fazla insan olmuo cekiniolar onlardan ve bazilari sinir olup satastiklarindan bulduklari insanlari daha bir sahipleniolar
    Beni sahiplenmeleri cok hostu
    Her uzuldugunde gelip konusmasi
    Bana ihtiyaci olduguni hissettirmesi
    Ve isin komigi huyuda guzel cikio onlarin :)
    Guzel bir sevgiliniz varsa hayat cidden guzel olabilio :) ama iste gidincede bole kalakaliosun :(

1|0
    0|0
  • Bizim tarafımızdan sıkıntı yok ama güzel bir kızla çirkin bir erkek çıkıyorsa hayata isyan etmiyor değiliz

1|0
    0|0
    • Bence isyan etmeyin karakterleri uyusmus demekki çok iyi anlasiyorlar

• Bazı güzel kizlar iyi olur yakışıklı pis erkeklerle sevgili olamaz çünku karakteri uymaz. Bu bir örnekti. Bazı şeyleri karakterde kurtarmaz

• Benim için 2 planda güzellik içi temiz olanın yüzüne vurur zaten güzelliği

• Güzel kız mı var la Türkiye de

2|1
    1|0
  • Kalbi guzel olsun.

1|0
    0|0
  • huyları önemli kültürü karsındakınden farklıysa ne kadar cekıcıde olsa boş bence...

1|0
    0|0
  • Şimdi "yakışıklı erkekler kıskanır mı" diye sormuş olsan anlayıp normal karşılıcam da bir kızın bunu sorması enteresan geldi bana :D

0|0
    0|0
    • Sorduk öyle pek takma

• Güzel kızlar arasında bile olur rekabet bence. ÇÜNKÜ bu seferde Hangimiz daha güzel yarisina bile girer bu kizlar. ZATEN güzel kızın çirkin kızdan uzak durması gerekir bencede

• Bak yorumumda ne demişim? "Rekabete girmeyi göze almak" ben güzel kızlar arasında rekabet yoktur demedim ki? güzel kız güzel kızla rekabet edebilmeyi göze aldığı için arkadaş olmayı da göze alır demek istiyorum..

• Çirkin şansı omadığı için zayi olurlar genelde de evde kalırlar

1|0
    0|0
  • Güzel kızların çirkin arkadaşları olur. Bu da onları olduğundan daha güzel gösterir

0|0
    0|0
  • sevilen insan kıskanılır güzeli çirkini olmaz insana sevdiği güzeldir zaten :)

0|0
    0|0
  • sen guzelmisin

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum , sordum öyle işte

• Ben ne olduğunu biliyor um bunu dile getirmek istemiyorum saçma geliyor çünkü

• aslında saka amaclı yazmıştım ama bekledigimin dışında cevap verdin

• kiz degilim bilemem

0|0
    0|0
  • Güzel mi gördük kıskanalım 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maalesef evet..

1|1
    0|0
  • ben oyle hissediyorum bazen cunku guzellik kesinliklikle kiskanilmaya herzaman magdurdur

1|1
    0|0
  • Genel populer olurlar ama en yamin arkadaslari sirf kiskancligindan ilk yere dustugunde tekme atan olurlar. O yuzden evet kotu. Ama olsun catlasinlar bacim 😅😅

0|0
    0|0
    • Benim kendi gorusum popiler olanlari ben güzel bulmuyorum yani popüler olmak başka şeylerle ilgili güzellikle ilgisi olmadığını çok iyi biliyorum. HER güzel kız popüler olacak diye bişey yok. doğru demişsin ilk tekme yi onlar atar

• Güzelliğinin yanına bişey yoksa popüler olamaz evet. Ama popüler insanlar iyi olmaz en sahte insanlar onlardır

• Yok bee ☺ ben cok dogaldim herkes dobraligima durustlugume gelirdi. O yonlu cok sevilirdim. Ama lisede sshneye cikmam muzik grubunda solist olmamin etkisi var tabi 😅

• Yo ondan daha guzel bir kiz kiskanmaz mesela

0|1
    0|0
Yükleniyor...