Neden boyle oluyor?

Ben çok sessiz bir kızım bu sessizligimden şikayet ediyordum her zaman. Ama sessizligimin nedeni var çünkü insanlar çok kötü yaptıkları şeyleri kaldiramiyordum çoğu zaman. sonra bu kadar da asosyal olmak istemiyordum ondan dolayı acilayim insanlarla muhabbet edeyim dedim. Başıma gelmeyen kalmadı hayatımın sonuna kadar kendimi insan ilişkilerinde n olabildiğince uzak tutucam ne zaman acilsam kötü fesat insanlar bana zarar veriyor artik çok korkmaya başladım. konuşsam dert konusmasam dert oldu. sosyallik hic iyi bişey değil gerçekten. şikayet ediyorsdum sessizim diye ama en iyisini yaptığımı fark ettim. sizcede öyle değilmi en iyi kendi hakında bir iki arkadaşı olan biri olmak

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan bende bu durumdan sıkıntılıyım ya ama bende biraz daha farklı ben ne zaman konuşmaya kalksam karşıma hep canım bir çıkıyor canım sıkılıyor daha da soğuyorum daha sonra hiç konuşasım gelmiyor iyice asosyal oluyorum aşdkaslkdas

1|0
    0|0
    • 1ay

Sende oylesindir demek. Insanlar insanların canını sıkıyor anca yararlı degille r

• 1ay

Işte erkekleri bu sebeple sevmiyorum.

• 1ay

sanırsam bana laf soktun ohh god demit ağdaksjdkasdlk

En İyi Kız Görüşü

• Bir iki sağlam arkadaş olsun çevrede de sıradan konuşman olsun yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir kaç arakdaşınla birlikte de sosyalleşebilirsin. Zaten herkesin can diğer 2-3 arkadaşı olur.

1|0
    0|0
    • 1ay

Insanlardan nefret ediyorum hiç bir zamanda kimseyi sevemiycem sevmeye çalışıyorum olmuyor izin vermiyorlar

• 1ay

Çok fazla iyimser olmayacaksın tabiki. Herkesle aran da bir mesafe olucak. Karşındaki insanlar nerede durması gerektiğini iyi bilecek. Senin sorununu benim kız arkadaşımda yaşıyor malesef.

• 1ay

Off ya bıktım. ya konusmasam soğuk nevale konuşsam dert oluyor

• insanlarla olmuyor ama onlarsızda yapılmıyor

1|0
    0|0
  • bana arkadasini sole sana kim oldugunu solim diyorum sadece arkadas cevreni iyi secersen bole sorunlarla karsilasmassin..

0|0
    0|0
    • 1ay

Insanlari anlayamiyorum beni bu ciddi anlamda sinir ediyor neden kimseyi göremiyorum

• 1ay

Arkadaşlarimla değil yeni tanıştığım insanlar kötü çıkıyor

• 1ay

o zaman cevren duzgun degil takilsigin cevreyi degistir...

• Yıldız Tilbe : Hepinizden nefret ediyorum ama tek başıma da canım sıkılıyor :D mod bu bende

0|0
    0|0
  • bu sessiz halin ise vay başımıza gelene MK

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...