Sevgilimin çok kötü bir çevresi var ne yapmalıyım?

İlişki 10 ay olcak yakında, uzun zamandırda tanışıyoruz. Çok iyi biri, ikimizde ciddiyiz ve evliliği istiyoruz, ama çok kötü arkadaşlıkları var uyuşturucu kullanan bir arkadaşı bile var ne yapmalıyım onlarla çok konuşmasını istemiyorum? Bunu ona söylemeli miyim sizce? Onlar gibi olmasını istemiyorum çok temiz kalpli biri yardım edin lütfen.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çevreye karşı şiddet kesin çözüm sakdoasdasookasd şimdi çemkirirsiniz barbar öküz diye filan diye girmeyin oralara açıklayayım hiç bir zaman şiddet ilk çare olmamalı hatta kullanılmasını tasvir etmiyorum ama kelimelerin bitti yerde başka bir çözüm yolu bulunması gerekiyor işte buda şiddet ve gerçekten çözücü bir önlem hee bide bayana karşı asla erkekler için geçerli

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söyle bence öyle olmandan korkuyorum diyip açıl

0|0
    0|0
    • 1ay

Kötü karşılamaz mı peki sence?

Erkekler Ne Diyor 6

• Taktik hep basittir asla doprudan yapma demiceksin beynine sokucaksın karşıdakinin kötü olduğunu insanın sevdiklerine gözü kapalıdır kötü yanlarını görmezker sen kötğ yanları gösterceksin

0|0
    0|0
  • Evet bir ilişki denetmeni daha bulduk. Öncelikle çocuğu o ortamdan koparıyorsun sonra da ayrılıyorsun ve herkes en güzelini buluyor ve mutluluk diyorsun...

0|0
    0|0
    • 1ay

Oluruna mı bırakayım kendini onlarla harcamasını mı izliyim diyorsun?

• 1ay

Neden sizin için kötü olan bir şey onun için de kötü olmak zorunda. Belki o bu hayatı seviyordur. Seni gel sevgilim ol beni bu hayattan kurtar diye mi çağırdı.

• iliskiyi iliski yapa seyle vardir guven aciksozluluk duristluk gibi acikca konus zaten senin yerine arkadaslarini tercih etmicektir hemen olmaz belki ama zamanla birakir...

0|0
    0|0
  • sevgili değiştir

0|0
    0|0
    • 1ay

çok seviyorum onu ama :(

• uyuşturucu kullanmaya kalmadıki 😒 yerinde olsam söylerim uzak durmasını o arkdaşlarından

0|0
    0|0
  • Benim çvremdede var satan bile var ama bana zararı yok sevgilne zararı yoksa takılsn

0|0
    0|0
    • 1ay

bağımlılık bulaşıcıdır diye duydum ben illa onlardan da alışır diye korkuyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...