Sinir sistemlerim bozuk ne yapacağımı bilmiyorum. Önerileriniz nedir?

Merhabalar, Sinir sistemlerim bozuk. İnsanların sürekli bende geçmişindekileri, geçmişinde sevdiği insanları aramasından ve onları düşünerek bir insana dokunmasından rahatsız oluyorum. Ve artık kimseye güvenemiyorum. Ne yapacağımı ya da ne yaptığımı şu an bilmiyorum. Tanıştığımda hoşlandığım biri ile direk sevişmek istiyorum. Ve kaç kişi ile olacağımı hesaplamak da istemiyorum. Hoşlandığımda tanıştığım gibi sevişmek istiyorum ve sonra başka hoşlandığım kişilerle konuşmaya başlıyorum. Ve sonra ağlayasım geliyor. Ve bir şeyler yaşarken aklıma geçmişteki kötü şeyler geliyor. Bir insanın bana dokunurken başkasını hissettiği ve bu aklıma gelince sinirlenip başka insanlarla da görüşmeye başlıyorum ve sinirlerim bozuluyor. Ve insanlara kötü davranmak istiyorum. Ve sonra mutlu çiftleri görüp ağlayasım geliyor. Ve sonra koca birgün sinir krizi geçiriyorum. En kötüsü de ne biliyor musunuz? En kötüsü de dost kazığı. Ben biseksüelim. Geçmişte çok zor şeyler yaşadım kendimce. Annemle babamın ayrılması, sevgi eksikliğimden dolayı hep birini aradım.. Dost kazığı da yedim, ilişkilerim kötü oldu. Sorunlu insanlar vardı karşımda. Psikolojileri iyi değildi. Ben biseksüelim. Erkekler de kadınlar da bana şevkat veremediler. Hep sevilmek istedim. Onlar sadece beni dış görünüşümle yargıladılar. Ve dış görünüşüm için çoğu benle oldu. Son zamanlarda bahsettiğim gibi uyuyamıyorum geceleri. Sabaha karşı uyursam uyuyorum. Ve tüm gün gündüz uyuyorum. Zaman zaman yemek yemiyorum pek. geçmişteki kötü olaylar ve tramvalar beni huzursuz, mutsuz hissetmeme neden oluyor.3 tane tacize uğradım ayrı zaman dilimlerimde.5 yaşımda,7 yaşımda ve 17 yaşımda. Hem kadın hem de erkekler tarafından.Üniversite sınavına kendimi veremedim 2 yıl oldu liseden mezun olalı. Tekrar hazırlanıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Konsantire olamıyorum. Bir dersten başka derse geçiyorum. Bu film izlerken de oluyor.Önerileriniz nedir? Bana yardım edin.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir psikiatri bölümüne gözükmende fayda var, korkacak bişey olacağını sanmam, benim kanımca senin içinde büyük bir boşluk var dordurmaya çalıştığın ama biraz dikkatli olsan iyi olur, senin gibi geçmişinde talihsiz olaylar yaşayan çok insan var yalnız değilsin ve çıkmazda da değilsin bence, ve tekrar ediyorum bir psikoloğa git ve bu açıklıkta derdini anlat ki derman bulasın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz konuşmak ister misin?

0|0
    0|0
  • Duygularını silip hissizleştiğinde sorun yaşamazsın. Sexkolik biri için fazla hassassın. Şu minik kız psikolojisinden de kurtulmalısın. Tamam tacize uğramışsın falan ama , bunları kabullen geç artık. Psikolojini bozacak filmler iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • Senin de kayışların gevşemiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...